درباره فروشگاه آنلاین بازیمی

بازیمی با تیمی با تجربه در امور فروش کنسول‌های بازی خانگی و توزیع آن در سطح کشور مرجعی مطمئن جهت تهیه کالای اصلی در این حوزه است و با توجه به گسترش استفاده از اینترنت و خریدهای آنلاین، پایگاه اینترنتی خود را بنا نموده تا مصرف کنندگان گرامی در سرتاسر ایران با سهولت بیشتری نسبت به خرید و دریافت کالای اصلی اقدام نمایند. 

هدف این فروشگاه ارائه جدیدترین دستگاه‌های بازی قابل حمل خانگی از قبیل پلی استیشن (PlayStation)، ایکس باکس (XBOX)، بازی ویدیویی و همچنین لوازم جانبی آن‌ها بوده و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی فروش کنسول‌ها و لوازم مرتبط فعالیت می‌نماید. همچین سایت بازیمی با ارائه محصولات متنوع در قسمت کالای دیجیتال سایت اقدام به فروش انواع لوازم جانبی گوشی موبایل و تبلت نموده است. 

لازم به ذکر است که بازیمی در هیچ کدام از شهرهای ایران شعبه‌ای ندارد و فروش محصولات خود را مستقیماً از طریق وب سایت انجام می‌دهد. ما در تلاش هستیم تا محصولات مورد نیاز شما را با پائین‌ترین قیمت ممکن ارائه نماییم. تمامی محصولات که توسط این فروشگاه اینترنتی عرضه می‌گردد دارای 7 روز تضمین بازگشت کالای معیوب و پشتیبانی پس از فروش آن تا مدت معلوم است تا خریداران با اطمینان بیشتری محصول خود را از این فروشگاه دریافت نمایند.