فروش ویژه بنر

درباره ما

بازی می با تیمی با تجربه در امور فروش  کنسول های بازی خانگی و توزیع آن در سطح  کشور مرجعی مطمئن جهت تهیه کالای  اصلی در این حوزه بوده و با توجه به  گسترش استفاده از اینترنت و خریدهای  آنلاین، پایگاه اینترنتی خود را بنا  نموده تا مصرف کنندگان گرامی در سرتاسر  ایران به سهولت بیشتری نسبت به  خرید و دریافت کالای اصلی اقدام نمایند.

هدف  این فروشگاه ارائه  جدیدترین دستگاههای بازی قابل حمل خانگی از قبیل پلی  استیشن ( PlayStation  ) و ایکس باکس ( XBOX ) و همچنین لوازم جانبی آن ها  بوده و در حال حاضر  به صورت تخصصی بر روی فروش کنسول ها و لوازم مرتبط با  این دو برند  پرطرفدار در دنیا فعالیت می نماید.

لازم به ذکر می باشد  که بازی می در هیچ کدام از شهر های ایران شعبه ای ندارد و فروش کنسول خود  را  مستقیماً و از طریق مبادی قانونی کشور و با دریافت مجوز های لازم انجام  می  دهد و از این رو با تضمین پائین ترین قیمت کالا های خود در میان سایر   فروشندگان متعهد می شود تا اقلام موجود در فروشگاه را بدون هرگونه واسطه و   به طور مستقیم به فروش می رساند.

از این رو تمامی محصولات  بازی می  توسط این فروشگاه اینترنتی عرضه می گردند دارای 7 روز تضمین بازگشت کالای  معیوب و ضمانت بازی می و  خدمات پس از فروش آن تا مدت معلوم می باشد تا  خریداران با اطمیمنان بیشتری  محصول خود را از این فروشگاه دریافت نمایند