لوازم جانبی کنسول بازی
خرید لوازم جانبی کنسول

باتوجه‌به گسترش روزافزون کنسول‌های بازی (game console)، برای افزایش لذت استفاده از این کنسول‌ها نیازمند ابزارآلاتی هستیم که این امر را محقق سازد. از جمله محبوب‌ترین کنسول‌هایی که در حال حاضر می‌توانیم نام ببریم می‌توان به پلی‌استیشن (Playstation)، ایکس باکس (XBOX) و نینتندو (Nintendo) اشاره کرد که شرکت‌های سازنده بر اساس نیاز هر کنسول لوازم جانبی موردنظر خود را طراحی کرده‌اند.

انواع لوازم جانبی کنسول بازی

خرید دسته بازی کنسول

دسته بازی یکی از لوازم جانبی هست که نیاز اساسی هر کنسولی است. دسته‌های کنسول، دارای لوازم جانبی مخصوص به خود نیز هستند. برای مثال کمپانی SONY  برای دسته‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 کاور دسته طراحی کرده است درست است که کاور دسته از نیاز‌های اساسی یک سیستم بازی نیست اما به دلیل طراحی و رنگ‌های متفاوت توانسته نظرات بسیاری را جلب بکند.

خرید استند کنسول

استندها هم برای خود کنسول و هم برای دسته‌های بازی طراحی شده‌اند که هرکدام کارکرد خاص خود را دارند. استندهای مخصوص کنسول در دو مدل هستند. مدل اول استند ساده بوده و کارکرد خاصی ندارند ولی مدل دوم امکاناتی نظیر شارژ دسته، خنک‌کنندگی دستگاه برای کاربر فراهم می‌سازد. کاربرها می‌توانند بسته به نیازهای خود یکی از این مدل‌ها را انتخاب بکنند. برخی از کنسول‌ها مانند xbox one یا ps4 slim نیاز چندانی به استند پیدا نمی‌کنند اما برای کنسول پلی‌استیشن 5  احتمالاً به یک استند نیاز پیدا خواهید کرد.

خرید هدست مخصوص کنسول

با فراگیر شدن بازی‌های آنلاین برای اینکه شما بتوانید با سایر بازیکنان ارتباط مناسبی داشته باشید نیازمند یک هدست باکیفیت هستید که علاوه بر توانایی ارتباط با سایر بازیکنان صدای محیط رو هم دقیق بشنوید. در هدفون‌های مخصوص بازی به جزئیات بسیاری در طراحی آنها، دقت شده است. جزئیاتی مانند کیفیت ساخت تا طراحی و زیباسازی که برای کاربران حائز اهمیت است.

خرید کیف مخصوص کنسول

کیف مخصوص کنسول برای حمل کنسول و لوازم جانبی کنسول طراحی شده است. این کیف‌ها دارای ضربه‌گیر هستند و برای حمل آسان باظرافت خاصی طراحی شده است.

خرید عینک واقعیت مجازی VR

یکی از تغییرات عمده در صنعت لوازم جانبی کنسول‌های بازی می‌تواند عینک واقعیت مجازی باشد که به کاربر این امکان را می‌دهد تا پا در دنیایی متفاوت بگذارد و بتواند تمامی باز‌ی‌ها را از فاصله‌ای نزدیک به واقعیت تجربه کند.

خرید آنلاین لوازم جانبی کنسول بازی در بازیمی

فروشگاه اینترنتی بازیمی علاوه بر ارائهٔ جدیدترین کنسول‌های بازی دنیا، انواع لوازم جانبی آن‌ها را با قیمت مناسب و رقابتی در اختیار شما قرار می‌دهد.