قیمت دسته PS5


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


دسته DualSense که در کنار پلی استیشن 5 معرفی شد، کنترلری است که در ظاهر نسبتاً آشنا به نظر می رسد. بزرگترین نوآوری های DualSense ارتعاشات لمسی جدید و ماشه های عقب با کشش متغیر است که می تواند همه چیز را مانند حس پیاده روی در ساحل شنی یا یک مسیر سخت را از شبیه سازی کند. این کنترلر به بهتر بازی کردن کمک زیادی می‌کند. این دسته بازی علاوه‌بر فن‌آوری‌های جدید در رنگ‌های مختلفی چون مشکی، سفید، صورتی، بنفش، آبی و قرمز تولید و به بازار عرضه شده است. دسته PS5 توانسته نظر بسیاری از کاربران که به دنبال تنوع هستند به خود جلب نماید.

امکانات دسته PS5

در ابتدایی‌ترین حالت، DualSense شبیه DualShock 4، کنترلر PS4 است. طرح اساساً یکسان است، به جز تغییراتی در قرارگیری دکمه‌های اشتراک‌گذاری و گزینه‌ها، دکمه هوم باز طراحی‌ شده، و ماشه‌ها و پد لمسی کمی بزرگ‌تر. این دسته دارای یک میکروفون داخلی و جک هدفون است و از طریق USB-C شارژ می شود. عمر باتری تقریباً برابر با DualShock است. 

از نظر ارگونومیک، کنترلر جدید DualSense کمی بزرگتر و سنگین تر از مدل قبلی خود است. این کنترلر بازخورد لمسی را ارائه می دهد، شبیه به یک گوشی هوشمند مدرن، به این معنی که می تواند ارتعاشات ظریف تری را برای شبیه سازی احساسات دنیای واقعی ایجاد کند. در کنار این، دکمه‌هایی در نظر گرفته شده است که وقتی آنها را فشار می‌دهید، می‌توانند درجات مختلفی از مقاومت را ارائه دهند.

خرید دسته PS5

دسته های پلی استیشن ۵ با رنگبندی زیبا و جذابی به بازار عرضه شده است. استفاده از رنگ در این کنترلرها آن‌ها را از یکنواختی خارج کرد است. همچنین انتخاب و خرید آن‌ها باعث ایجاد تنوع برای گیمرها می‌شود. سونی برای ترغیب کاربران به خرید دسته PS5 نه تنها قابلیت های متعددی را به آن اضافه کرده است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، بلکه دسته های PS5 را در رنگ های مختلف عرضه کرده است. این دسته‌های رنگی PS5 عبارتند از: 

 خرید دسته PS5 قرمز 

خرید دسته PS5 مشکی

 خرید دسته PS5 صورتی

 خرید دسته PS5 سفید

 خرید دسته PS5 آبی

خرید دسته PS5 بنفش

قیمت دسته بازی PS5

در فروشگاه اینترنتی بازیمی دسته‌های DualSense مناسب برای کنسول پلی استیشن 5 موجود است. قیمت دسته کنسول PS5 در جهان ۵۹٫۹۹ دلار اعلام شده در صورتی که در ایران با توجه به نوسانات نرخ دلار و شرایط مختلف ممکن است متفاوت باشد و شاهد کاهش یا افزایش قیمت باشیم. این کنترلرها دارای رنگ‌های جذاب و متنوعی هستند. شما می‌توانید بعد از انتخاب رنگ مورد نظر و بررسی مشخصات آن را به صورت آنلاین برای خرید دسته PS5 از این فروشگاه اقدام کنید..

دسته‌بندی