شارژر و پایه شارژ دسته PS5پایه شارژ دسته PS5

پس از عرضه و فروش پلی استیشن 5 در بازار لوازم جانبی های مخصوص این کنسول طراحی و به بازار عرضه شده است که می توانند عملکرد بسیار خوبی داشته باشند و شما می توانید این محصولات خریداری کنید. یکی از این لوازم جانبی که مخصوص PS5 طراحی شده پایه شارژر یا اصطلاح انگلیسی آن Charging Station است که برای شارژ دسته های این کنسول استفاده می شود.

در واقع با استفاده از بعضی پایه شارژرها امکان شارژ همزمان هر دو کنترلر برای کاربر وجود دارد و می توانید با خیال راحت از این محصولات استفاده کنید. که موجب حذف سیم های اضافه ار منطقه بازی شما می شود. پایه شارژر PS5 را می توان یکی از بهترین محصولات موجود در بازار دانست که خریداران می توانند آن را خریداری کنند.

علاوه بر اتصال کنترلر PS5 DualSense به کنسول از طریق کابل تایپ سی، می توانید از طریق پایه شارژ PS5 نیز شارژ کنید. علاوه بر این، داشتن یک ایستگاه شارژ، کابل USB-C شما را از فرسودگی و پارگی نجات می دهد و همچنین از قطع شدن تصادفی در هنگام تکان دادن کابل جلوگیری می کند.


سوالات متداول:

آیا دسته PS5 نیاز به پایه شارژر دارند؟

این پایه شارژرها کنترلرهای دوگانه PS5 را به سرعت شارژ می کنند همچنین این داکت شارژر کنترلر PS5 به طور ویژه برای اتصال به آداپتور برق متناوب (5 ولت) طراحی شده است.

چرا خرید پایه شارژر دسته PS5 ضروری است؟

داک شارژ DualSense یک خرید هوشمند و ارزان برای فول شارژ نگه داشتن کنترلرهای کنسول بازی شما است، به خصوص با مشکلاتی که PS5 در حالت استراحت(rest mode) دارد. همچنین اگر می‌خواهید سیم‌های اضافی را پنهان کنید و دسته های خود را نمایش دهید، یک ایستگاه شارژ خرید خوبی است.


دسته‌بندی