روکش دسته PS5


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


خرید روکش دسته PS5

همزمان با معرفی کنسول های سری PS5، سونی از دسته بازی جدید این کنسول ها یعنی Dual Sense نیز رونمایی کرد. این کنترلر دارای ویژگی های بسیاری هستند و یکی از بهترین دسته بازی های تولید شده تا به امروز به شمار می روند. با توجه به بالا بود قیمت دسته Dual Sense پلی استیشن 5 خرید روکش دسته امری واجب است و با توجه به طرح های متنوع این روکش ها هر فردی با هر سلیقه ای می تواند گزینه مناسب را خریداری کند.

با خرید کاور کنترلر PS5 علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به دسته مطابق با سلیقه خود می دهید، از خط و خش نیز جلوگیری خواهید کرد. به دلیل مواد نرم و سیلیکونی، روکش های گیم پد مقاومت خوبی در برابر ضربه دارند و به همین دلیل می توانند ضربه های ناشی از افتادن دسته را تا حد زیادی دفع کنند.

خرید کاور دسته PS5

کاورهای دسته بازی Dual Sense در طرح های متنوع و زیادی برای خرید در دسترس هستند. شما می توانید تقریباً طرح هر بازی را که دوست دارید روی این کاورها پیاده سازی کنید. به غیر از این طرح های چریکی، فانتزی، ساده و ... از جمله طرح های پرطرفدار و پرفروش این محصولات هستند. در این صفحه می توانید انواع کاور های دسته بازی پلی استیشن 5 را با بهترین قیمت خریداری کنید.


دسته‌بندی