تجهیزات مخصوص بازی گوشی موبایل

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

یکی دیگر از کاربردهای گوشی موبایل استفاده از آن برای بازی و سرگرمی است. به دلیل همیشه همراه بودن گوشی بازی با آن بسیار آسان و در دسترس است به همین دلیل بازی‌های متنوع و تجهیزات مخصوص بازی موبایل برای راحتی کاربران معرفی و عرضه شده است.

انواع تجهیزات مخصوص بازی موبایل

برای شبیه‌تر شدن گوشی موبایل به یک کنسول بازی لوازم جانبی مخصوص به آن تولید شده است که هر کدام کارایی خاصی دارند و بازی با موبایل را آسان‌تر کرده‌اند.

دسته بازی موبایل 

این محصول در طرح‌های مختلف برای راحتی کاربران و گیمرها عرضه شده است. در بعضی از این محصولات، ابتدا باید گوشی را درون دسته بازی قرار دهید و سپس از آن استفاده نمایید. در مدل‌های کوچک‌تر مانند دسته بازی پابجی، همانند گیره، دسته بازی روی موبایل نصب می‌شود. همچنین بعضی از دسته‌ها مجهز به فن و خنک کننده موبایل هستند.

دستکش مخصوص بازی

دستکش‌های انگشتی، مخصوص بازی هستند که مانع عرق کردن انگشتان شده و راحتی کاربری بهتری را ارائه می‌دهند.

کیبورد مخصوص بازی

این کیبوردها با اتصال به گوشی موبایل شما به راحتی قابل استفاده هستند و برای بازی‌هایی که نیازمند کیبوردند مناسب است. 

هندزفری گیکمینگ

شرکت‌های سازنده وسایل موبایل هندزفری‌های مخصوص برای گیم طراحی نموده‌اند که به راحتی توسط بلوتوث به گوشی موبایل شما وصل شده و می‌توانید صدای بازی را به صورت جذاب‌تری بشنوید.

نگهدارنده گوشی

این نگهدارنده برای اتصال گوشی موبایل به دسته بازی پلی استیشن استفاده می‌شود به طوری که موبایل در قسمت بالایی نگهدارنده و دسته پلی استیشن در قسمت پایین قرار می‌گیرد. سازندگان تجهیزات گیم و بازی با پیشرفت روزبه‌روز و به‌روزرسانی این تجهیزات، راحتی بیشتری را به کاربران و گیمرها هدیه می‌کنند.

خرید تجهیزات مخصوص بازی موبایل 

در فروشگاه اینترنتی بازیمی انواع تجهیزات و وسایل مخصوص بازی موبایل برای بازی‌هایی مانند کالاف دیوتی و پابجی موجود است که کاربران می‌توانند با بررسی مشخصات به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. این ابزار گیمینگ موبایل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همراه با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا ارائه می‌شوند.

دسته‌بندی