خرید کنسول بازیکمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


خرید کنسول بازی

در یک روز تعطیل یا بعد از یک روز کاری یا یک دورهمی یک کنسول خانگی مثل پلی‌استیشن یا ایکس‌باکس می‌تواند سرحالمان بکند. چه بازی دوست دارید بازی کنید؟ دوست دارید FIFA یا PES بازی کنید یا اینکه دنبال کمی ماجراجویی بروید Ghost of Tsushima و Last of us را بازی کنید. انتخاب برند کنسول خانگی و خرید کنسول بازی هم سلیقه ای هست و هم به قیمت کنسول بازی بستگی دارد؛ بعضی افراد طرف‌دار سونی (Sony) هستند و بعضی مایکروسافت (Microsoft) یا نینتندو (Nintendo) را ترجیح می‌دهند.

خرید کنسول بازی

قیمت کنسول بازی

هنگام خرید کنسول بازی به چند نکته باید توجه کنیم؛ اول اینکه چه بازی می‌خواهیم با آن بازی کنیم. چون برخی از بازی‌‌ها فقط برای کنسول خاصی تولید می‌شوند و فقط با آن کنسول می‌توان آن بازی را بازی کرد. نکته دوم این است که دوستان و اطرافیان شما چه کنسولی دارند چون اگر بخواهید در آینده با آن‌ها آنلاین بازی کنید و مثلاً اگر شما پلی‌استیشن داشته باشید نمی‌توانید با کسی که ایکس‌باکس دارد آنلاین بازی کنید.

تفاوتی ندارد که Playstation 5 داشته باشید یا XBOX SERIES X، مهم نیست که کنسول شما چقدر جدید یا حرفه‌ای باشد. شرکت سونی مایل به این ارتباط نیست، اما کسانی که کنسول‌های نینتندو (مثل Wii ,Switch ,DS) دارند می‌توانند با کنسول‌های مایکروسافت مثل XBOX ONE یا XBOX 360 به‌صورت آنلاین بازی کنند. نکته بعدی که باید در نظر بگیرید امکانات و گیم‌پلی هر کنسول است (مثل multimedia, network ,family) و اگر شما تلویزیون 4K داشته باشید قطعاً ترجیح می‌دهید بهترین گیم‌پلی را داشته باشید.

قیمت کنسول بازی

قیمت کنسول خانگی

در فروشگاه اینترنتی بازیمی می‌توانید باتوجه‌ به بودجه و سلیقه خود جهت خرید کنسول بازی، کنسول خود را از میان برندهای سونی (Sony)، مایکروسافت (Microsoft)، نینتندو (Nintendo)، به‌صورت آنلاین سفارش دهید و سفارش خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و بهترین قیمت کنسول بازی بازار از بازیمی تحویل بگیرید.