قیمت کیبورد گیمینگ


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا برخی از کاربران برای داشتن کیبورد گیمینگ هزینه بیشتری نسبت به کیبورد معمولی پرداخت می‌کنند. بیایید تفاوت های بین این دو را مورد بحث قرار دهیم.

کیبورد گیمینگ

کیبورد گیمینگ یک صفحه کلید محکم و با عملکرد بالا است که به خوبی برای بازی طراحی شده است. این صفحه‌کلیدها که به چراغ‌های RGB در پشت کلیدها مجهز شده‌اند، معمولاً مکانیکی هستند، به این معنی که تایپ کردن با آن‌ها راحت‌تر است. همچنین به شما امکان می دهد سریعتر و بدون خستگی تایپ کنید.
 دارای کلیدهای اضافی به نام کلیدهای ماکرو هستند که می توانید آنها را برای انجام برخی اقدامات در بازی ها برنامه ریزی یا به عنوان میانبر از آنها استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید یک کلید ماکرو را برای ارسال یک توانایی در بازی یا راه اندازی برنامه های کاربردی معمول برنامه ریزی کنید. صفحه‌کلیدهای بازی همچنین قابلیت جابجایی کلید N را ارائه می‌کنند، که ویژگی‌ای است که همه کلیدهایی را که به طور همزمان فشار می‌دهید ثبت می‌کند. اما کیبوردهای گیمینگ تقریباً گرانتر از کیبوردهای معمولی هستند اما ارزش خرید را دارند.
اکثر گیمرها که به دنبال یک تجربه تایپ خوب هستند، کیبوردهای مکانیکال را انتخاب می کنند زیرا تایپ کردن با آن ها احساس خوبی دارد. همچنین کلیدها سبک هستند و بدون فشار دادن کامل در رایانه شخصی شما ثبت می شوند و با زمان‌های پاسخ سریع، می‌توانید بدون فشار دادن انگشتانتان به سرعت تایپ کنید. اما در کیبوردهای معمولی باید کلید را به طور کامل فشار دهید و عکس العمل کندتری دارند. 

در کیبوردهای گیمینگ نحوه قرارگیری کلیدها به گونه‌ای است که گیمر بتواند به راحتی به کلیدهای مورد نظرش دسترسی داشته باشد. همچنین از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. در صفحه کلیدهای بازی امکان کم و زیاد نمودن نور نیز وجود دارد. از بهترین برندهای کیبورد بازی می‌توان به رداگون، لیمید، تی-دگر و ...  اشاره نمود.

انواع کیبورد

کیبوردها به چند دسته طبقه‌بندی می‌شوند که عبارتند از:

  • کیبورد چند رسانه‌ای
  • کیبورد گیمینگ 
  • کیبورد اداری/ خانگی
  •  کیبورد ارگونومیک

خرید کیبورد RGB

در فروشگاه اینترنتی بازیمی انواع کیبورد گیمینگ از برندهای مختلف موجود است. شما می‌توانید پس از بررسی مشخصات این محصولات آن‌ها را به صورت آنلاین همراه با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا خریداری نمایید. دسته‌بندی