خرید مبدل و کابل تبدیل موبایل
مبدل کابل سیگنال‌های بین دستگاه‌های الکتریکی را تبدیل می‌کند. این امکان اتصال دستگاه‌هایی را فراهم می کند که در ابتدا کانکتورهای یکسانی ندارند. 

خرید مبدل گوشی

اگر می‌خواهید دستگاه‌هایی را با کانکتورهای مختلف وصل کنید، از مبدل کابل گوشی استفاده می‌کنید. سپس از یک آداپتور برای ایجاد کانکتور مناسب برای اتصال استفاده کنید. برای مثال، می‌توانید پروژکتورها را به لپ‌تاپ وصل کنید یا می‌توانید رایانه شخصی خود را با مانیتور خارجی دوم گسترش دهید. از آنجایی که مبدل های کابل کوچک هستند، می توانید به راحتی آنها را در کیف خود قرار دهید. این باعث می شود مبدل کابل راه حلی برای افرادی باشد که اغلب برای ارائه سخنرانی یا جلسات در جاده هستند.

انواع مبدل های مخصوص گوشی

انواع کابل مبدل و مبدل ها عبارتند از :


HDMI به USB-C

اگر مک بوک یا لپ تاپ شما دارای کانکتور USB-C است، می توانید از مبدل کابل USB-C برای اتصال به دستگاه های دیگر استفاده کنید. با مبدل های USB-C می توانید سیگنال های صوتی و تصویری را نیز تبدیل کنید. به عنوان مثال، می توانید لپ تاپ یا مک بوک خود را با پورت USB-C به پروژکتوری که فقط دارای پورت HDMI است وصل کنید.

مبدل های لایتنینگ اپل

با مبدل لایتنینگ اپل می توانید پورت لایتنینگ آیفون خود را به جک 3.5 میلی متری تغییر دهید. برای مثال، می‌توانید با وصل کردن هدفون‌هایی با جک 3.5 میلی‌متری به موسیقی گوش دهید. با استفاده از اسپلیتر، به جک 3.5 میلی‌متری دسترسی خواهید داشت، بدون اینکه مجبور باشید پورت لایتنینگ خود را قربانی کنید. به این ترتیب می توانید در حین شارژ آیفون خود به موسیقی گوش دهید.

USB-C به DisplayPort

با یک مبدل USB-C، این امکان وجود دارد که تلفن هوشمند خود را به یک مانیتور خارجی متصل کنید تا روی صفحه نمایش بزرگتر کار کنید. طرف USB-C یا micro USB را به تلفن خود وصل می کنید و طرف دیگر را به کابل HDMI یا DisplayPort وصل می کنید. اگر می خواهید تلفن هوشمند USB-C خود را با کابل میکرو USB شارژ کنید، مبدل USB-C به micro USB راه حلی است.

مبدل USB OTG

با یک مبدل OTG، کانکتور USB-C یا micro USB تلفن هوشمند خود را به یک رابط USB-A تغییر می‌دهید. شما از آن برای وصل کردن ماوس یا صفحه کلید استفاده می‌کنید تا بتوانید راحت تایپ کنید یا پیمایش کنید. با مبدل های OTG همچنین می توانید چاپگرها را به تلفن خود متصل کنید یا برای ظرفیت ذخیره سازی بیشتر، یک درایو فلش USB را وصل کنید. همچنین می توانید با اتصال یک کنترلر به گوشی هوشمند خود، بازی روی گوشی خود را به سطح جدیدی ارتقا دهید.

دسته‌بندی