قیمت پایه نگه دارنده گوشی موبایل برای ماشین و رومیزی


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


تلفن های همراه و به خصوص تلفن های هوشمند مجهز به کارکردهای گسترده، به بخشی ضروری از زندگی روزمره تبدیل شده اند. در وسایل نقلیه مدرن امکان اتصال گوشی از طریق بلوتوث به دیگر تجهیزات فراهم شده است. اما استفاده از گوشی در حین رانندگی خطرناک است به همین دلیل هولدر و نگهدارنده گوشی موبایل به بازار عرضه شدد. با استفاده و نصب هولدر گوشی شما می‌‌توانید به راحتی با استفاده از gps مسیر خود را پیدا کنید یا به تماس‌های خود پاسخ دهید. 

خرید هولدر موبایل برای ماشین

امروزه بیشتر تصادفات رانندگی ناشی از استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی است. صحبت از طریق تلفن یا استفاده از آن برای هر چیزی هنگام رانندگی بسیار خطرناک است زیرا شما را منحرف می کند و ممکن است تمرکز خود را از دست دهید که منجر به یک تصادف مرگبار خواهد شد. در حقیقت، افزایش تعداد تصادفات جاده ای به دلیل استفاده از تلفن های همراه هنگام رانندگی، باعث افزایش مجازات توسط پلیس راهنمایی و رانندگی برای مهار مشکل باشد. بنابراین بهتر است از پایه نگهدارنده گوشی موبایل و تبلت استفاده کنید. یک هولدر تلفن اتومبیل به عنوان یک راه نجات عالی برای همه کاربران تلفن هوشمند است.

مزایای خرید هولدر گوشی

بدون نگه داشتن تلفن در دستان خود می توانید از GPS برای مسیریابی استفاده کنید. با دانستن افزایش قابلیت اطمینان در مورد GPS، انتخاب یا نگه داشتن تلفن خود در هنگام بررسی مسیرها یا دستورالعمل ها می تواند مشکل ساز باشد. بنابراین، یک هولدر گوشی خوب به شیشه جلو اتومبیل یا داشبورد متصل کنید تا کار شما را از طریق GPS آسان‌تر کند.

 نصب یک نگهدارنده تلفن همراه با کیفیت خوب در ماشین، شما را از حواس پرتی و تصادفات نجات می دهد. رانندگی در جاده نیاز به تمرکز زیادی دارد زیرا یک اشتباه کوچک خطر بالقوه ای را برای زندگی شما ایجاد می کند. بنابراین ، یک هولدر گوشی با کیفیت خوب برای ماشین خود دریافت کرده و تمام کارها را از طریق آن انجام دهید، بدون اینکه تلفن را در دستان خود نگه دارید. امروزه، سیستم بی سیم به شما امکان می دهد از طریق حالت بلوتوث تماس بگیرید. بنابراین برای محافظت از زندگی خود از هولدر گوشی استفاده کنید.

 با داشتن یک هولدر گوشی خوب می توانید بدون نگه داشتن تلفن خود در دست از موسیقی لذت ببرید. به سادگی آن را با بلوتوث وسیله نقلیه خود جفت کنید و تلفن خود را روی هولدر سوار کنید تا هنگام رانندگی به مقصد از موسیقی لذت ببرید. اتومبیل های مدرن با تمام کنترل های رسانه ای روی فرمان همراه هستند، بنابراین می توان بدون نگه داشتن تلفن خود به راحتی رسانه ها را از طریق آن کنترل کرد.

دارندگان هولدر گوشی می توانند به عنوان یک شارژر از آن استفاده کنند. برخی از هولدرهای گوشی همراه قابلیت شارژ دارند. بنابراین، می توان از این ویژگی برای شارژ تلفن های خود، هنگام قرار دادن آن در پایه نگهدارنده استفاده کرد. کافی است تلفن هوشمند خود را با کابل به سیستم الکتریکی ماشین خود وصل نمایید.

 همچنین می توانید هنگام رانندگی در بزرگراه ها یا جاده ها، از آن به عنوان ضبط کننده ویدیو استفاده کنید. بسیاری از رانندگان روزانه از ضبط کننده های CAM استفاده می کنند.

خرید از سایت بازیمی

برای لذت بردن از فواید نگهدارنده گوشی موبایل برای مدت طولانی ، حتماً بهترین هولدر را خریداری کنید. شما می توانید به منظور خرید هولدر موبایل با کیفیت بالا و همچنین بسیاری از لوازم جانبی جدید اتومبیل با قیمت های ارزان ، فروشگاه اینترنتی بازیمی را بررسی کنید.

دسته‌بندی