قاب گوشی موبایلکمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


برای جلوگیری از ایجاد شدن خط‌وخش روی بدنه گوشی و یا اینکه موبایلتان زیاد به زمین می‌افتد و نگران فرورفتگی و شکستن بدنه موبایل خود هستید، احتمالاً تابه‌حال برای موبایل خود قاب یا کاور خریداری کرده‌اید، اما اگر نخریده‌اید، ما به شما می‌گوییم که چرا خرید قاب و کاور برای گوشی مهم است.

خرید قاب، کاور و کیف گوشی موبایل

اگر یک گوشی هوشمند پرچمدار جدید مثلاً از برند اپل (آیفون (iPhone)) و یا سامسونگ (Samsung) دارید، پیشنهاد ما به شما برای خرید، یک قاب گوشی باکیفیت است. گوشی‌های هوشمند جدید دستگاه‌های گران قیمتی هستند که معمولاً از جنس فلز، پلاستیک و شیشه ساخته ‌شده‌اند و بسیار ظریف هستند. ازاین‌جهت نیازمند کاوری هستند  که محافظت 100 درصد از بدنه را تضمین کند. شکستگی و خط‌وخش روی بدنه آسیب‌های غیر قابل تعمیری هستند و یک قاب مناسب می‌تواند از ایجاد این آسیب‌ها جلوگیری ‌کند.

باتوجه‌به اینکه قیمت گوشی‌ها خیلی بالا رفته  که تعویض هرچند ماه یکبار آن‌ها را به‌صرفه نیست. این مورد خود به‌تنهایی دلیل محکمی برای خرید قاب گوشی موبایل هم‌زمان با خرید گوشی موبایل هست.

قیمت کاور و گارد گوشی موبایل

برای سلیقه‌ها مختلف قاب گوشی‌های مختلفی تولید شده است کاور گوشی فانتزی مناسب افرادی است که زیبایی ظاهری گوشی اولویت هست. اگر تصمیم به خرید قاب گوشی برای شخص خاصی به‌عنوان کادو دارید، قاب گوشی فانتزی معمولاً متناسب با سلیقه‌های دخترانه است. قاب‌های چرم و نمدی مناسب هدیه دادن به پسرهاست و همچنین قاب‌های سیلیکونی که به علت خوش‌دست کردن گوشی و جلوگیری از لیز خوردن آن، ‌‌ طرف‌داران  بین همه سنین دارد.

خرید قاب گوشی از بازیمی

شما می‌توانید برای سفارش قاب گوشی با قیمت مناسب، انواع مدل‌ها مثل قاب‌های لیزری، دیاموند، فانتزی،  سیلیکونی، کاور آکواریومی بلک‌لایت، شفاف و ژله‌ای را در بازیمی مشاهده کنید و با توجه نیاز و مدل گوشی که دارید بهترین قاب گوشی موبایل را برای خود انتخاب و با بهترین قیمت خریداری کنید.