گلس گوشی موبایل و تبلتکمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


آیا گوشی هوشمند یا تبلت جدیدی خریده‌اید اما فراموش کرده‌اید که محافظ صفحه نمایش داشته باشید؟ سپس زمان تعویض آن فرا رسیده است.

خرید گلس گوشی و تبلت

 هنگامی که صفحه نمایش شکسته می شود، ترک های عنکبوتی می تواند سریعتر از آنچه تصور کنید در سراسر صفحه نمایش شما پخش شود. اغلب اوقات حتی لازم نیست آن را روی زمین بیندازید یا به لبه میز ضربه بزنید. در موارد نامطلوب، فقط کافی است کلید در جیب شما به شدت روی شیشه حساس فشار داده شود و در نتیجه یک خراش ایجاد شود که می تواند تا آنجا پیش رود که عملکرد گوشی هوشمند را خراب کند.

برای مقابله با این، یک محافظ صفحه برای تلفن های همراه و تبلت ها راه حل ایده آل است: محافظ های صفحه به راحتی روی صفحه نمایش می چسبند، بنابراین لایه دوم را تشکیل می دهند. البته، همچنان می‌توانید از نمایشگر به طور معمول استفاده کنید، با این تفاوت که مستقیماً با آن در تماس نیستید و در عوض با محافظ صفحه تماس برقرار می‌کنید. این به هیچ وجه روی استفاده تأثیر نمی گذارد! 

محافظ صفحه را می توان بدون باقی ماندن هیچ اثری از صفحه نمایش جدا کرد و با یک محافظ صفحه جدید جایگزین کرد - راه حلی بسیار ارزان تر از بردن تبلت یا تلفن هوشمند خود برای تعمیر برای تعویض صفحه نمایش تخریب شده!

مزایای محافظ صفحه نمایش چیست؟

مزایای یک محافظ صفحه را می توان به راحتی خلاصه کرد و نیازی به سنجیدن در برابر معایب نیست - هیچ کدام معایبی ندارد! در یک نگاه، مهمترین مزایا را برای شما آورده ایم:

محافظ صفحه، کل صفحه نمایش را پوشش می دهد و به طور منحصر به فرد برای دستگاه مربوطه شما طراحی شده است تا بدون محدودیت از آن استفاده کنید.

اگر محافظ شکسته شد (یا به دلیل دیگری می‌خواهید آن را بردارید)، می‌توانید این کار را بدون باقی ماندن هیچ اثری روی نمایشگر انجام دهید.

هزینه خرید محافظ صفحه نمایش (گلس) گوشی و تبلت و  تعویض نمایشگر بسیار کمتر از آن است!

به لطف طراحی باریک، تقریباً تفاوتی در ارتفاع وجود ندارد.

خرید از سایت بازیمی

توصیه می شود علاوه بر محافظ صفحه، قاب گوشی موبایل را به قاب گوشی هوشمند یا تبلت وصل کنید. انجام این کار به شما امکان می دهد نه تنها از صفحه نمایش، بلکه از زیبایی طبیعی دستگاه خود نیز محافظت کنید. قاب های ما را با طرح های مختلف می توانید مشاهده فرمایید! یکی از قاب‌های سیلیکونی فوق‌العاده باریک، یک قاب تلفن همراه فوق‌العاده قوی را در نظر بگیرید، یا نگاهی به منتخب سایر قاب‌های تلفن همراه بیندازید.

برای محافظت بیشتر از دستگاه خود، می توانید نگاهی به نگهدارنده انگشتی نیز بیندازید. لوازم جانبی فوق العاده خوش دست را می توان به قاب تلفن همراه چسباند و بسیار محکم است. اگر انگشت خود را از طریق حلقه بلغزانید، تلفن همراه دیگر نمی تواند از دست شما بیفتد - یک افزودنی عالی برای محافظ صفحه است و نه تنها روی قاب های تلفن همراه بلکه روی همه قاب های تبلت نیز کار می کند.