گجت های گیمینگ موبایل
یکی دیگر از کاربردهای گوشی موبایل استفاده از آن برای بازی و سرگرمی است. به دلیل همیشه همراه بودن گوشی بازی با آن بسیار آسان و در دسترس است به همین دلیل بازی‌های متنوع و تجهیزات مخصوص بازی موبایل برای راحتی کاربران معرفی و عرضه شده است.

وسایل گیمینگ گوشی

برای شبیه‌تر شدن گوشی موبایل به یک کنسول بازی وسایل گیمینگ مخصوص به آن تولید شده است که هر کدام کارایی خاصی دارند و بازی با موبایل را آسان‌تر کرده‌اند.

خرید دسته بازی موبایل

این محصول در طرح‌های مختلف برای راحتی کاربران و گیمرها عرضه شده است. در بعضی از این محصولات، ابتدا باید گوشی را درون دسته بازی قرار دهید و سپس از آن استفاده نمایید. در مدل‌های کوچک‌تر مانند دسته بازی پابجی، همانند گیره، دسته بازی روی موبایل نصب می‌شود. همچنین بعضی از دسته‌ها مجهز به فن و خنک کننده موبایل هستند.

خرید دسته بازی موبایل

خرید دستکش مخصوص بازی

دستکش‌های انگشتی، مخصوص بازی هستند که مانع عرق کردن انگشتان شده و راحتی کاربری بهتری را ارائه می‌دهند.

وسایل گیمینگ برای موبایل

خرید کیبورد مخصوص بازی موبایل

این کیبوردها با اتصال به گوشی موبایل شما به راحتی قابل استفاده هستند و برای بازی‌هایی که نیازمند کیبوردند مناسب است. 

وسایل گیمینگ برای گوشی

خرید هندزفری گیمینگ

شرکت‌های سازنده وسایل موبایل هندزفری‌های مخصوص برای گیم طراحی نموده‌اند که به راحتی توسط بلوتوث به گوشی موبایل شما وصل شده و می‌توانید صدای بازی را به صورت جذاب‌تری بشنوید.

وسایل گیمینگ گوشی

خرید نگهدارنده گوشی

این نگهدارنده برای اتصال گوشی موبایل به دسته بازی پلی استیشن استفاده می‌شود به طوری که موبایل در قسمت بالایی نگهدارنده و دسته پلی استیشن در قسمت پایین قرار می‌گیرد. سازندگان تجهیزات گیم و بازی با پیشرفت روزبه‌روز و به‌روزرسانی این تجهیزات، راحتی بیشتری را به کاربران و گیمرها هدیه می‌کنند.

لوازم گیمینگ موبایل

خرید وسایل گیمینگ موبایل 

در فروشگاه اینترنتی بازیمی انواع لوازم و وسایل گیمینگ گوشی برای بازی‌هایی مانند کالاف دیوتی (Call of Duty Mobile)، پابجی (PUBG MOBILE) و اپکس (APEX) موجود است که کاربران می‌توانند با بررسی مشخصات به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. این ابزار گیمینگ موبایل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همراه با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا ارائه می‌شوند.

در این صفحه شما می‌‌توانید قیمت انواع لوازم گیمینگ موبایل در مدل‌های مختلف مشاهده و خرید کنید. همچنین این امکان فراهم شده است که با بررسی انواع دسته بازی موبایل، کیبورد گیمینگ موبایل، هندزفری گیمینگ و دیگر لوازم بازی مخصوص موبایل با برندهای معتبر مقایسه و خرید خود را از بازیمی انجام دهید.دسته‌بندی