قیمت پاوربانک

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

خاموش شدن گوشی موبایل و تبلت شما می‌تواند یک مشکل بزرگ باشد، به خصوص هنگامی که ممکن است برای شارژ تلفن خود، به یک خروجی دیواری دسترسی نداشته باشید. خرید پاور بانک می‌تواند به شما کمک کند تا موبایل خودتان را در هرجا که هستید شارژ کنید، بنابراین هرگز مجبور نخواهید شد فرصت گرفتن سلفی یا تماس با مادر خود را از دست دهید.

خرید پاور بانک

هدف از خرید پاوربانک، شارژ مجدد الکترونیک باتری در هنگام ورود به سیستم است! این دستگاه می تواند به اندازه کافی کوچک باشد تا در جیب شما قرار بگیرد یا با ظرفیت بالاتری از اندازه بزرگتری برخوردار باشد. ظرفیت پاوربانک بسته به نیاز شما متفاوت است که می‌تواند برای شارژ تلفن‌های همراه، تبلت، بلندگو و حتی لپ تاپ استفاده شود. 

تاریخچه پاور بانک

اولین پاوربانک قابل حمل در سال 2001 توسط یک شرکت چینی به نام Pisen ایجاد شد. طراحی اصلی دو باتری AA بود که توسط یک مدار به هم متصل شدند! پاوربانک اولین حضور عمومی خود را در نمایشگاه بین المللی الکترونیک مصرفی لاس وگاس انجام داد.

اولین پاوربانک حجیم بود و ظرفیت باتری کمی داشت. امروزه، طرح‌های بسیار پیچیده‌تر و جمع و جور با عمر بسیار عالی باتری و فست شارژ به بازار عرضه شده است. اکثر پاور بانک‌های بانک‌های مدرن و با قدرت بالا می‌توانند در کف دست شما قرار بگیرند و قبل از اتمام باتری چندین بار تلفن هوشمند شما را شارژ کنند.

خرید پاور بانک از فروشگاه اینترنتی بازیمی 

شما می‌توانید بهترین انواع پاور بانک انواع پاوربانک فست شارژ را پس از بررسی مشخصات از فروشگاه اینترنتی بازیمی با قیمت ارزان و کیفیت اصلی به صورت آنلاین خریداری نمایید. تمامی محصولات این فروشگاه همراه با ضمانت بازگشت 7 روزه ارائه می‌شود.

دسته‌بندی