مجله بازیمی


بهترین لوازم جانبی PS5: لوازم گیمینگ برای پلی استیشن 5

بهترین لوازم جانبی PS5: لوازم گیمینگ برای پلی استیشن 5

مسلما برکسی پوشیده نیست که با لوازم جانبی مجهزتر، درک تفاوت بین نسل جدید پی اس فایو با نسخه های قبلی آن برای ما راحت تر است. اگر این سوال برای شما مطرح می‌شود که لوازم جانبی ضروری و مورد نیاز که ارزش هزینه کردن را نیز داشته باشند شامل چه محصولاتی می شوند، در این یادداشت ما سعی کرده‌ایم که شما را با تعدادی از این لوازم جانبی آشنا کنیم.

بهترین بازی های پلی استیشن 4 2022

بهترین بازی های پلی استیشن 4 2022

پلی استیشن 4 برای نخستین بار در فوریه سال 2013 توسط شرکت سونی معرفی و در نوامبر همان سال به بازار عرضه شد. این کنسول بازی در سه مدل فت، اسلیم و پرو تولید شد و از همان ابتدای ورود، طرفداران زیادی پیدا کرد. از ویژگی‌های مثبت این کنسول نسل هشتمی سونی می‌توان گفت که به لطف قابلیت بکوارد، بازی‌های این کنسول در پلی استیشن 5 نیز قابل اجراست که البته در PS5 قدرت گرافیکی و بصری بازی‌ها به مراتب بیشتر است.

بهترین بازی های پلی استیشن 5 2022

بهترین بازی های پلی استیشن 5 2022

با ورود بازی‌های نسل نهمی به بازار در سال 2020، انقلابی در بازی‌ها رخ داد. کیفیت بصری و سرعت بارگذاری فیلم‌ها افزایش یافت و مخاطبان بیشتری را به سمت خود جلب کرد. کنسول‌های PS5 بی‌شک یکی از بهترین کنسول‌های بازی نسل نهمی محسوب می‌شوند.

بهترین کنسول های بازی 2022

بهترین کنسول های بازی 2022

این روزها بازی‌های ویدئویی دیگر مختص کودکان و نوجوانان نیست. بسیاری از بزرگسالان نیز به این بازی‌ها علاقمند شده و ساعت‌های زیادی از روز خود را صرف انجام آن می‌کنند. شاید همین عامل باعث شده که بازی‌های ویدیویی و تجهیزات مرتبط با آنها روز به روز پیشرفت کنند و امروزه با تعداد عظیمی از بازی‌های خوش‌ساخت و کنسول‌های متنوع روبرو باشیم که انتخاب یکی از آنها کاری سخت و دشوار شود.

دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
برچسب‌ها
موردی وجود ندارد.