شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که بازیFar Cry 5 قرار است برای سه روز به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد. این بهترین فرصت برای افرادی است که تا به حال این اثر را تجربه نکرده‌اند. 

به نقل از شرکت سازنده، بازی Far Cry 5 از تاریخ ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ (۵ آگست ۲۰۲۱ میلادی) به مدت سه روز به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد داشت. تنها دارندگان پلتتفرم رایانه‌های شخصی قادر هستند تا از این فرصت بهره برده و به تمام بخش‌های این عنوان دسترسی داشته باشند. پس چنان چه از دوستداران فرنچایز Far Cry هستید، پیشنهاد می‌کنیم که آن را به هیچ وجه از دست ندهید. البته این اتفاق جدیدی نیست و سازندگان در گذشته نیز چنین تصمیمی گرفته بودند.

بازی Far Cry 5 در منطقه‌ای به نام Hope County واقع در Montana جریان دارد؛ جایی که شما باید با افراد زیادی به مبارزه پرداخته و معماهای جذاب فراوانی را هم حل کنید. این بازی اول‌شخص ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شد و رفته رفته افراد بیشتری را به خود جذب کرد. اکنون از این اثر می‌توان به عنوان یکی از برترین‌های نسل هشتم یاد کرد که هنوز هم بازی‌بازان زیادی تجربه‌اش می‌کنند. قابل ذکر است که شرکت یوبی‌سافت به صورت هم‌زمان در امر ساخت و نشر آن نقش داشته است.

بازی Far Cry 5 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.  به محض دریافت اخبار بیشتر در خصوص این نسخه و یا نسخه‌ی پیش رو یعنی Far Cry 6، آن‌ها را به اطلاع شما همراهان همیشگی بازیمی خواهیم رساند.


منبع:گیمفا

https://bazime.ir/