تیم سازنده‌ی بازی Doom Eternal بار دیگر به درخواست هواداران توجه کرد و یک به‌روزرسانی را به منظور رفع ایرادات مربوط به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار داد. 

با وجود این که حدود یک سال از انتشار بازی Doom Eternal می‌گذرد، اما استودیوی سازنده همچنان به پشتیبانی خوب خود از آن ادامه می‌دهد. به جز محتویاتی تازه‌ای که به این بازی می‌آید، به‌روزرسانی‌هایی هم به منظور رفع ایرادات گوناگون در دسترس قرار می‌گیرد که نباید از تاثیر آن‌ها در بهتر شدن بازی غافل شد. چندی پیش به‌روزرسانی ۶٫۱ برای این اثر منتشر شد که برای اطلاع از جزئیات آن می‌توانید وارد این صفحه شوید.

به نظر می‌رسد که بازی‌بازان تا چند روز قبل با مشکلاتی در گیم‌پلی بازی Doom Eternal مواجه می‌شدند و قادر به ادامه دادن آن نبودند. همین قضیه باعث شد تا تیم سازنده فورا دست به کار شود و یک به‌روزرسانی را به دستشان برساند. البته این به‌روزرسانی صرفا به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی مربوط می‌شود و تا حد زیادی گره‌گشای مشکلات خواهد بود. این طور که به نظر می‌رسد، نسخه‌های نسل نهمی نیز نواقصی و ایراداتی در خود دارد که رفته رفته در حال برطرف شدن هستند.

علاوه بر این مورد، اید سافتور (id Software) قصد دارد تا یک بسته الحاقی بزرگ را در دست توسعه قرار دهد. فعلا اطلاعات چندانی از این بسته منتشر نشده است، اما ظاهرا قابلیت‌های بیشتری به منظور شخصی‌سازی در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. 

بازی Doom Eternal هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. در مورد نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس این عنوان فعلا خبری در دست نیست و تاریخ دقیق عرضه‌ی آن مشخص نشده است. به محض دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون این قضیه، تیم بازیمی آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.


منبع:گیمفا

https://bazime.ir/