این روزها مادهای فراوانی برای فرنچایز Resident Evil عرضه می‌شود. امروز ماد تازه‌ای برای بازی Resident Evil 3 Remake در دسترس قرار گرفت که کاراکتر Claire Redfield را به آن اضافه می‌کند.

با وجود این که حدود یک سال از انتشار بازی Resident Evil 3 Remake می‌گذرد، اما مادسازان همچنان به آن توجه دارند. تا به حال مادهای فراوانی برای این اثر در دسترس قرار گرفته است.

برخی از این مادها، صرفا جنبه‌ی سرگرمی دارند و در سوی دیگر، مادهایی هم هستند که به بهتر شدن آن کمک می‌کنند. چندی پیش هم ماد Lady Dimitrescu برای این اثر عرضه شد که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

امروز مادسازی ملقب به DigitalZky مادی را برای بازی Resident Evil 3 Remake به انتشار رساند. به وسیله‌ی این ماد، کاراکتر Claire Redfield به بازی افزوده می‌شود. ضمنا لباس‌هایی هم برای این شخصیت در نظر گرفته شده است تا همه چیز در این زمینه کامل باشد. به گفته‌ی مادساز، این بزرگ‌ترین پروژه‌ی وی بوده که ظاهرا به اهداف خود هم رسیده است. وی اعلام کرده است که در اینده به‌روزرسانی‌هایی را برای این ماد عرضه خواهد کرد. ضمنا او به دنبال مادهای دیگری برای فرنچایز Resident Evil نیز هست و باید دید که در این خصوص چه عملکردی را از خود به جای خواهد گذاشت.

اگر از هواداران فرنچایز Resident Evil باشید، حتما می‌دانید که یکی از ماندگار و جذاب‌ترین نسخه‌های آن Resident Evil 3 نام دارد. به همین دلیل است که نسخه‌ بازسازی شده‌ی آن با نام Resident Evil 3 Remake اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار گرفت و به محبوبیت بالایی هم دست پیدا کرد. به نقل از بازی‌بازان، همه چیز در این اثر بهتر شده است و اکنون آن‌ها با کیفیت بیشتری مواجه هستند. گفتنی است که شرکت کپکام (Capcom)

به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.

بازی Resident Evil 3 Remake در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.


منبع: گیمفا

https://bazime.ir/