با آپدیت جدید ویندوز 10 عملکرد گیمینگ ویندوز بهتر می‌شود.

مایکروسافت بلاخره آپدیتی را عرضه کرد که اشکالات اجرای بازی در ویندوز 10 را بهبود می‌بخشد. شما می‌توانید هم‌اکنون این آپدیت را دانلود کنید. تقریبا هفته قبل مایکروسافت اعلام کرد که اشکالاتی که برای اجرای بازی پیش می‌آمده را حل کرده است. این شرکت کارایی ویندوز 10 را در بازی بالا برده است.

البته اگر شما انتظار یک آپدیت کلی را داشتید، این اتفاق نیوفتاده است. اما اگر شما جزو افرادی هستید که از پایین بودن FPS در بازی شکایت دارید این آپدیت اختیاری را می‌توانید دریافت کنید. این اشکال در سرعت فریم‌ها از ماه مارس امسال ایجاد شده بود. البته آپدیت دیگری نیز در همین ماه برای همین مشکل عرضه خواهد شد.

بعضی از کاربران ویندوز 10 هنگام بازی متوجه کم بودن FPS حین بازی شده بودند. مایکروسافت با ریشه یابی این مسئله توانست مشکل را ارزیابی و حل کند.

اواخر ماه آپریل مایکروسافت یک آپدیت ضروری برای اشکالات اجرای بازی عرضه کرد. اما این آپدیت نتوانست مشکل FPS را حل کند.

آخرین فایل آپلود عرضه شده دارای این ویژگی هاست :

  • رفع مشکلی که باعث جلوگیری از عملکرد درست سیستم و بازی می‌شد. این عدم عملکرد درست باعث کاهش FPS بازی می‌شد.
  • رفع مشکلی که باعث جلوگیری از باز شدن بعضی بازی‌ها برای کاربران می‌شد.
  • اضافه شدن Input Method Editor برای حل مشکل جلوگیری از وارد شدن متن. این ارور مواقعی اتفاق می‌افتد که بعد از باز شدن برنامه لپ تاپ را از طریق درب آن خاموش کنید.
  • رفع مشکل پخش صدای بلند بعد از انتخاب چیزی در بازی، با فشردن دکمه روی دسته.
  • رفع مشکل عدم شناسایی اتصال اینترنت بعد از وصل شدن به وی پی ان.
  • رفع مشکل از کار افتادن پروسه پرینت و پرینت کردن با خروجی اشتباه. این اتفاقی وقتی می‌افتاد که از یو اس بی برای اتصال پرینتر به رایانه خود استفاده می‌شد. این اتفاق برای ویندوز 10 ورژن 2004 یا بالاتر اتفاق می‌افتاد.

چگونه آپدیت جدید ویندوز 10 را دریافت کنیم ؟

این کار بسیار آسان است. روی آیکون ویندوز کلیک کرده و Update را سرچ کنید. سپس بر روی گزینه Check for updates کلیک کرده و آپدیت‌های اختیاری برای شما نمایش داده خواهند شد. وقتی آپدیت KB5004296 ظاهر شد روی گزینه دانلود و نصب کلیک کنید. بعد از ری استارت رایانه خود می‌توانید شاهد بهتر شدن عملکرد دستگاه خود باشید.

البته بعضی افراد از همان ابتدا نیز این مشکلات را نداشتند. این کاربران حتی با آپدیت هم تغییر خاصی را مشاهده نخواهند کرد.منبع:گیم نیوز

https://bazime.ir/