استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) به تازگی تریلری را از نسخه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ بازی The Medium منتشر کرده است که قابلیت‌های کنترلر دوال‌سنس (DualSense) را به خوبی در این اثر به نمایش می‌گذارد.

مدتی قبل بود که بازی The Medium، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بلوبر تیم برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس/اس و همین‌طور رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست واکنش‌های متوسطی را از سوی منتقدین و بازی‌بازان دریافت کند.

با این حال طولی نکشید که شایعات پیرامون این اثر رنگ حقیقت به خود گرفت و مدتی قبل بود که سرانجام استودیوی بلوبر تیم بازی The Medium را برای کنسول نسل نهمی کمپانی سونی یعنی پلی‌استیشن ۵ معرفی کرد. حال بر اساس جدیدترین اطلاعاتی که استودیو‌ی بلوبر تیم منتشر کرده است، به نظر می‌رسد بخشی از اعضای استودیو در این مدت مشغول بهره‌برداری هرچه بیشتر از قابلیت‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ برای بهبود تجربه‌ی نهایی بازی‌بازان عنوان The Medium بوده‌اند.

کانال یوتیوب پلی‌استیشن به تازگی تریلری را از بازی The Medium منتشر کرده که نحوه‌ی بهره‌برداری از قابلیت‌های ویژه‌ی کنترلر دوال‌سنس را در این اثر به نمایش می‌گذارد که از جمله‌ی این قابلیت‌ها می‌توان به تریگرهای تطبیق‌پذیر (Adaptive Triggers)، بازخورد لمسی (Haptic Feedback) و حتی نوار نورانی اطراف تاچ پد و همین‌طور بلندگوهای روی کنترلر دوال‌سنس اشاره کرد که هرکدام به خودی خود می‌توانند کیفیت تجربه‌ی این عنوان را تا حد بسیار زیادی برای بازی‌بازان ارتقاء دهند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید.

بازی The Medium هم‌اکنون برای دارندگان پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس سری ایکس/اس برای خرید و تجربه کردن در دسترس است. مشترکین سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) نیز هم‌اکنون می‌توانند این اثر را از به صورت رایگان تجربه کنند. بازی The Medium در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ (۳ سپتامبر ۲۰۲۱) برای کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز منتشر خواهد شد. دارندگان سرویس پلی‌استیشن پلاس (PlayStation Plus) نیز می‌توانند هم‌اکنون این اثر را با ۱۰ درصد تخفیف و به قیمت ۴۵ دلار (قیمت اصلی ۵۰ دلار) پیش‌خرید کنند.

در پایان نیز شما می‌توانید نقد و بررسی بازی The Medium که به قلم آقای مصطفی زاهدی نوشته شده است را مطالعه فرمایید. نظر شما در خصوص قابلیت‌های استفاده شده از کنترلر دوال‌سنس در بازی The Medium چیست؟ به نظر شما این قابلیت‌ها می‌تواند تأثیر چشم‌گیری در کیفیت نهایی تجربه‌ی این اثر بگذارند؟


منبع:گیمفا

https://bazime.ir/