اخیرا شایعات زیادی در مورد عرضه‌ی یک ریمستر از بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در فضای مجازی وجود داشت. با این حال اکتیویژن (Activision) رسما وجود چنین عنوانی را رد کرده است.

شایعات مربوط به ریمستر Modern Warfare 3 از زمان عرضه‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered وجود داشته‌اند. بسیاری انتظار داشتند که همانند Modern Warfare 2، بخش داستانی Modern Warfare 3 هم برای کنسول‌های امروزی ریمستر شود. با این حال اکتیویژن با ارسال بیانیه‌ای به CharlieIntel رسما وجود چنین عنوانی را رد کرده است:


ریمستر Modern Warfare 3، چه به صورت داستانی و چه چندنفره، وجود خارجی ندارد. هر گزارشی بر خلاف این موضوع حقیقت ندارد.


اکتیویژن تا کنون تنها دو Call of Duty را ریمستر کرده است. اولی Call of Duty 4: Modern Warfare بود که ریمستر آن در قالب باندل Call of Duty: Infinite Warfare در سال ۲۰۱۶ عرضه شد. این ریمستر شامل بخش داستانی و چندنفره در یک پکیج می‌شد. دومین ریمستر هم همان‌طور که اشاره شد ریمستری از بخش داستانی Modern Warfare 2 بود.

اکتیویژن در حال حاضر برنامه‌ای برای ریمستر یک Call of Duty دیگر ندارد. در عوض به نظر می‌رسد که تمرکز آن‌ها بر روی عرضه‌ی سالیانه‌ی بازی‌ها و بیشتر از همه حالت بتل رویال رایگان Warzone است.منبع:گیمفا

https://bazime.ir/