کیسی و کولین جست نویسنده‌های لایواکشن لاکپشت‌های نینجا برای استودیو Paramount خواهند بود.برادران جست با همکاری همدیگر درحال نوشتن داستان لایواکشن لاکپشت‌های نینجا برای Paramount Pictures اند.این لایو اکشن لاکپشت‌های نینجا که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده با چیزی که سث روگن تهیه کنندگی آن‌را برعهده گرفته متفاوت است. ورژن انیمیشنی لاکپشت‌های نینجا که به تهیه کنندگی سث روگن برای Nickelodeon و Paramount عرضه خواهد شد.

تهیه کنندگان این لایو اکشن، مایکل بی، اندرو فارم، اسکات مدنیک و گالن واکر خواهند بود. این فیلم همچمنان در مراحل اولیه تولید خودش قرار دارد. برای همین هم جزئیات و داستان این فیلم هنوز رسما اعلام نشده است.

لاکپشت‌های نینجا برای اولین بار سال 1984 کار خود را از کتاب کمیک آغاز کرد. پس از آن آثار انیمیشنی، سریالی و لایواکشن زیادی را از لاکپشت‌های نینجا شاهد بودیم. فیلم‌های لاکپشت‌های نینجا بیش از 1.2 میلیارد فروش داشته اند.

کولین جست همزمان نویسنده فیلم Worst Man نیز می‌باشد. حق پخش این فیلم برای Universal Pictures است. فیلمی با ژانر کمدی که کولین جست و پیت دیویدسون در آن هنرنمایی خواهند کرد. کولین جست به تازگی برای نویسندگی در Saturday Night Live نامزد جایزه امی شده است. او همچنین اخیرا در فیلم تام و جری نقش آفرینی کرده است. او در فصل آینده Saturday Night Live حضور خواهد داشت. A Very Punchable Face  که شرح حالی از کولین جست به نویسندگی خودش است، جولای سال 2020 تالیف شد. به تازگی نیز شرح حال منتشر شده است.

کیسی جست نیز تهیه کننده یک نمایش کمدی به نام Impractical Jokers می‌باشد. او از سال 2012 در ساخت این نمایش دخیل بوده است. او در فیلم سینمایی Impractical Jokers که سال 2020 عرضه شد حضور داشت. The Movie” in 2020 او در آثاری همچون Late Night With Jimmy Fallon، Charactars Welcome و The Special Without Brett Davis به کار نویسندگی پرداخته است.

منبع:گیم نیوزhttps://bazime.ir/