براساس چیزی که کوئی تکمو (Koei Tecmo) و امگا فورس (Omega Force) اعلام کرده‌اند، سری بازی‌های محبوب Samurai Warriors در مجموع تا به الان موفق شده‌اند تا بیش از ۸ میلیون نسخه به فروش بروند.

همانطور که می‌دانید، سری بازی‌های Samurai Warriors از آن دسته عناوینی هستند که لذت خاص خود را دارند و اگر با یکی از آن‌ها ارتباط بگیرید و از آن لذت کافی را ببرید، پس بدون شک باید سایر نسخه‌های این سری را نیز تجربه کنید و مطمئنا از آن‌ها نیز لذت خواهید برد.

کوئی تکمو و امگا فورس به تازگی جدیدترین نسخه‌ی این فرنچایز، بازی Samurai Warriors 5 را منتشر کرده‌اند. این عنوان قبل از اینکه در غرب نیز منتشر شود، برای مدتی در آسیا منتشر شده بود و در دسترس قرار داشت و در همین دوره موفق شده بود تا به فروش ۲۸۰ هزار نسخه‌ای در آسیا برسد. حال، اخیرا توسعه دهندگان این بازی اعلام کرده‌اند که کل فروش این سری تا به الان به بیش از ۸ میلیون نسخه رسیده است که در نوع خود رکورد خوبی برای این فرنچایز به حساب می‌رود.

شرکت کوئی تکمو نیز اخیرا در حساب رسمی خود در توییتر اعلام کرده است که سری Samurai Warriors تا به الان به بیش از ۸ میلیون نسخه فروش دست یافته است. همچنین این کمپانی تایید کرده است که انتشار و فروش اخیر عنوان Samurai Warriors 5 نیز به طرز قابل توجهی به رشد و محبوبیت این سری کمک کرده است و این رکورد برای خود توسعه دهندگان و ناشر بازی نیز راضی کننده و با در نظر گرفتن تمامی مشکلات، حتی تا حدودی شگفت انگیز است.

...  بسیار خوشحالیم که به صورت رسمی اعلام کنیم که تا به الان مجموعه‌ی Samurai Warriors بیش از ۸ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است!

آخرین نسخه از این سری و پنجمین بازی این فرنچایز را می‌توانید همین حالا بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی تجربه کنید و از آن لذت ببرید!

ممنون از محبت و حمایت همه‌ی شما عزیزان! ...

همچنین داستان پنجمین نسخه از فرنچایز Samurai Warriors، در حقیقت رویدادها و وقایع پس از جنگ Onin را در طول بازی روایت می‌کند. روایت کلی این عنوان در مجموع در مورد دو جبهه‌ی مخالف یکدیگر می‌باشد که هر یک به رهبری Nobunaga Oda و Mitsushida Akechi هدایت می‌شوند. در طول مقابله با افراد جبهه‌های مختلف و یا دفاع از خود در برابر سایرین در این بازی، شما در نبردهای مختلفی قرار خواهید گرفت که بسیاری از آن‌ها از جذابیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

در نهایت لازم به ذکر است که بازی Samurai Warriors 5 در حال حاضر منتشر شده و برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در مورد این بازی چیست؟ آیا تا به حال هیچ کدام از نسخه‌های این سری را تجربه کرده‌اید یا خیر؟ نظرات و تجربیات خود را از این مجموعه با ما به اشتراک بگذارید.


منبع:گیمفا

https://bazime.ir/