با استناد به تصویری که اخیراً در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر شده است، حجم نهایی بازی Halo Infinite معادل ۹۷٫۲۴ گیگابایت خواهد بود.

بازی Halo Infinite به عنوان عضو جدید مجموعه‌ی Halo که مهر و امضای برند ایکس باکس تلقی می‌شود، پس از کش و قوس‌های فراوان و یک تاخیر یک ساله، در تعطیلات پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. همچنین، با توجه به آخرین نمایش منتشر شده از این بازی، به‌نظر می‌رسد که استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) این فرصت یک ساله را غنیمت شمرده است و در کنار کمک استودیوی کوالیشن (Coalition)، یک بازی اول شخص شوتر لذت بخش را برای علاقه‌مندان این مجموعه توسعه داده است.

علاوه بر این، اقدام جالب شرکت مایکروسافت در قبال این بازی، باعث شده است تا طرفداران این عنوان بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و بدون خرید هیچ اشتراکی قادر باشند تا بخش چندنفره‌ی Halo Infinite را به رایگان دریافت و تجربه کنند. ناگفته نماند که پس از انتشار نسخه‌ی بتای این بازی، متاسفانه مواردی از داستان بازی فاش شد و برخی اقدام به لو دادن محتوای داستانی آن کردند.

به دنبال فاش شدن اطلاعاتی از این بازی، اخیراً تصویری در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر شده است که حجم نهایی بازی Halo Infinite را مشخص می‌کند. این تصویر به ما نشان می‌دهد که علاقه‌مندان به این عنوان حداقل نیازمند ۹۷٫۲۴ گیگابایت فضای آزاد بر روی کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس خواهند بود. از طرفی دیگر، احتمالاً این حجم برای دارندگان کنسول‌های ایکس باکس سری اس و ایکس باکس وان کمتر خواهد بود. جالب است بدانید که نسخه‌ی بتای این بازی تنها ۱۸ گیگابایت از فضای کنسول‌ها را اشغال می‌کند.

بازی Halo Infinite در سه ماهه پایانی سال جاری میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.


منبع:گیمفا

https://bazime.ir/