طبق اعلام استودیوی ترتل راک، در “مقطع فعلی” برنامه‌ای برای افزوده شدن حالت Versus Campaign به بازی Back 4 Blood وجود ندارد.

اخیراً علاقه‌مندان به عنون Back 4 Blood از طریق پستی در ساب‌ردیت، از توسعه دهنده‌ی این عنوان یعنی استودیوی ترتل راک (Turtle Rock Studios) پرسیدند که آیا حالت Versus Campaign در این بازی قرار خواهد داشت یا خیر

این استودیو نیز با همان جمله‌ی کلیشه‌ای یعنی “فعلاً برنامه‌ای برای بخش Versus Campaign بازی Back 4 Blood وجود ندارد” به این سوال پاسخ داد تا شک و تردید بازی‌بازان علاقه‌مند به این بازی، بیش از پیش افزایش یابد.

علاوه بر این، یکی از بازی‌بازان علاقه‌مند به عنوان Left 4 Dead به اهمیت وجود این بخش در بازی اصرار کرد و چنین توضیح داد که با توجه به میزان محبوبیت این حالت در بازی‌های قبلی، حذف شدن آن در Back 4 Blood حرکتی جسورانه است. استودیوی ترتل راک نیز در جواب وی چنین گفت که:


ما تجهیزات دفاعی فراوانی را در اختیار بازی‌بازان این عنوان قرار داده‌ایم. قابلیت کمین کردن و پاتک زدن را به بازی افزوده‌ایم. در نهایت، دفاع کردن برای ما بسیار مهم‌تر از فرار از نقطه‌ی A به B است.

در پایان، لازم به ذکر است که نقدها و نظرات اولیه‌ی نسخه‌ی بتای بازی Back 4 Blood، بسیار مثبت‌تر از چیزی بودند که تصور می‌شد. تقریباً تمامی نویسندگان و منتقدان سراسر دنیا این بازی را به شدت سرگرم‌کننده و اعتیاد آور قلمداد کردند که به راحتی می‌تواند به بهترین گزینه برای سرگرمی در کنار دوستان تبدیل شود.

بازی Back 4 Blood، در تاریخ ۲۰ مهر ماه ۱۴۰۰ (۱۲ اکتبر) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس عرضه خواهد شد. همچنین، این بازی از روز عرضه در دسترس کاربران سرویس ایکس باکس گیم‌پس قرار خواهد داشت.منیع:گیمفا

https://bazime.ir/