این روزها شایعاتی فراوانی پیرامون نسخه‌ی بتای بازی Diablo 2 Resurrected پخش می‌شد. در نهایت تیم سازنده دست به کار شد و تاریخ دقیقی را برای عرضه‌ی این نسخه تعیین کرد.

شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) امروز پیامی را در دسترس هواداران قرار داد و اعلام کرد که بتای بازی Diablo 2 Resurrected از تاریخ ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ (۲۰ آگست ۲۰۲۱ میلادی) آغاز خواهد شد. تمام بازی‌بازان قادر هستند تا این نسخه را دانلود کرده و به تجربه‌ی بخش‌های مهمی از بازی بپردازند. این نسخه به آن‌ها کمک می‌کند که بتوانند تصمیم‌گیری بهتری در راستای خرید نسخه‌ی اصلی داشته باشند. در نسخه‌ی بتا، امکان انتخاب پنج کلاس متفاوت وجود خواهد داشت. همچنین بازی‌بازان می‌توانند شخصیت‌ها و بسیاری از آیتم‌ها را شحصی‌سازی کنند و آن‌ها را به دلواه تغییر دهند. این نسخه تنها چند روز در اختیار هواداران قرار خواهد داشت، بنابراین نباید آن را فراموش کرد.

Diablo 2 Resurrected عنوانی دوبعدی و جذاب بوده که البته نسبت به گذشته‌ی خود با تغییراتی اساسی همراه شده است. همچنان می‌توان در این بازی به موسیقی‌های خاطره‌انگیز گوش فرا داد و لذت برد. شما در این اثر می‌توانید کنترل شخصیت مورد علاقه‌ی خود را به دست گرفته و بخش‌های گوناگونی را برای آغاز نبردهای جذاب برگزینید. همچنین این بازی بخشی چندنفره هم در خود دارد که آن را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه کنید. پس در صورتی که از دوستداران فرنچایز Diablo هستید، این نسخه نیز شما را تا حد زیادی سرگرم خواهد کرد. از طریق این نشانی می‌توانید تصاویر تازه‌ی این عنوان را مشاهده کنید.

گفتنی است که شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارد. بازی Diablo 2 Resurrected قرار است در تاریخ ۱ مهر ۱۴۰۰ (۲۳ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد. به محض عرضه‌ی اخبار بیشتر پیرامون این بازی، آن‌ها را به اطلاع شما همراهان همیشگی بازیمی خواهیم رساند.منبع:گیمفا

https://bazime.ir/