Halo Infinite، بازی در دست ساخت استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال جاری میلادی به حساب می‌آید. خبر خوش برای طرفداران این بازی، ارائه‌ی یک رده‌بندی سنی برای آن است.

به گزارش خبرگزاری VCG، وب‌سایت رده‌بندی سنی بازی‌ها در استرالیا، روز گذشته رده‌ی سنی M یا بزرگسال را برای بازی Halo Infinite اعلام کرده است. این خبرگزاری، هفته‌ی قبل نیز اعلام کرد که بازی دید استودیوی پلی‌گراند گیمز (Playground Games)، یعنی Forza Horizon 5 رده‌بندی سنی شده است.

اگر بخواهیم این موضوع را مد نظر قرار دهیم، ممکن است بازی Halo Infinite، یک هفته پس از تاریخ عرضه‌ی بازی Forza Horizon 5 منتشر شود. طبق برنامه‌ریزی‌های قبی، قرار است بازی Forza Horizon 5 از تاریخ ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۰ (۵ نوامبر ۲۰۲۱) در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد و جالب اینجاست که به فاصله‌ی ده روز از آن (۲۴ آبان ماه مصادف با ۱۵ نوامبر)، بیستمین سالگرد فرانچایز Halo خواهد بود.

در اخبار مرتبط با شرکت بزرگ مایکروسافت (Microsoft)، این شرکت اخیرا حضور خود در کنفراس Gamescom امسال را تایید کرده است. طرفداران بازی Halo Infinite، حدس  می‌زنند که این بازی جزئی از رویداد یاد شده باشد و تاریخ عرضه‌ی آن اعلام شود.

رودیداد Gamescom 2021، به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد. علاوه بر بازی Halo Infinite که انتظار داریم سرانجام تاریخ دقیق عرضه‌ی آن مشخص شود، احتمال دارد تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Forza Horizon 5 نیز در این رویداد به نمایش گذاشته شود. از دیگر شرکت‌های حاضر در این رویداد، الکترونیک آرتس (Electronic Arts) است که به نظر می‌رسد جزئیاتی بیش‌تری را از بازی Battlefield 2042 و همچنین به‌روزرسان بعدی Apex  Legends به اشتراک بگذارد.

به‌تازگی تصاویر جدیدی از بازی Halo Infinite لو رفته و همچنین شایعه شده است که حالت بتل رویال این بازی، از جهات مختلفی با بخش داستانی آن ارتباط دارد.منبع:گیمفا

https://bazime.ir/