اینطور که به نظر می‌رسد اکتیویژن روی ریمستر بازی مدرن وارفر 3 کار نمی‌کند. اخیراً شایعاتی در مورد این که اکتیویژن روی یک ریمستر از بازی Call of Duty Modern Warfare 3 کار می‌کند پخش شده است. اما طبق گفته این کمپانی در حال حاضر روی این پروژه کاری انجام نمی‌شود.

در حقیقت کمپانی اکتیویژن در یک مصاحبه اخیر اعلام کرده که چنین چیزی اصلاً وجود ندارد. طبق گفته این کمپانی هرگونه خبری در این مورد حقیقت ندارد.

چندی پیش بود که یکی از افشاگران معروف کال آو دیوتی اعلام کرد که ریمستر این بازی 10 ساله در حال ساخت است. بسیاری از افراد باور داشتند که این خبر درست است. مخصوصاً اینکه اکتیویژن در سال 2016 مدرن وارفر یک را ریمستر کرد. مدرن وارفر 2 نیز در سال 2020 در یک بسته با وارزون و مدرن وارفر 1 عرضه شد. در این شایعه گفته شده بود که ریمستر مدرن وارفر 3 امسال عرضه می‌شود. همینطور اینکه این بازی انحصاری پلی استیشن است.

مدرن وارفر 3 در سال 2011 توسط دو شرکت Infinity Ward و Sledgehammer Games ساخته شد. این بازی آخرین مورد از سری مدرن وارفر بوده و هشتمین بازی کال آو دیوتی است.

ریمستر بازی مدرن وارفر 3


امسال شاهد یک کال آو دیوتی جدید خواهیم بود

اینطور که به نظر می‌رسد بازی بعدی کال آو دیوتی این پاییز عرضه خواهد شد. نام رمزی آن نیز Vanguard است. طبق شایعات این بازی در Pacific Theatre در زمان جنگ جهانی دوم جریان دارد. همینطور اینکه وارزون نیز یک به روزرسانی بزرگ با نقشه جنگ جهانی دوم به مناسبت عرضه بازی جدید کال آو دیوتی دریافت خواهد کرد.

به دلیل اینکه کال آو دیوتی سال 2021 توسط Sledgehammer ساخته می‌شود به احتمال زیاد حالت‌های داستانی، Co-op و چند نفره را خواهد داشت.

در حال حاضر اکتیویژن مشغول حل کردن وضعیت بلیزارد است. چندی پیش بود که از این شرکت در مورد آزار جنسی، تبعیض و پرداخت ناعادلانه حقوق شکایت شد. این مشکلات بیشتر در بخش بلیزارد بودند ولی به علت اینکه بلیزارد بخشی از اکتیویژن است این شرکت را هم درگیر کرده است.

در حال حاضر تقریباً تمام افراد بخش World of Warcraft دست از کار کشیده‌اند. همینطور اینکه بیش از دو هزار از کارمندان اکتیویژن و بلیزارد دادخواستی را امضا کردند که از وضعیت این کمپانی شکایت می‌کند. اینکه اتفاقات اخیر تأثیری روی کال آو دیوتی جدید دارد معلوم نیست. اما قطعاً اثر زیادی روی روند کار این کمپانی در آینده خواهد داشت.منبع:گیم نیوز

https://bazime.ir/