استودیوی فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) امروز دست به کار شد و اولین ویدیوی مربوط به گیم‌پلی بازی Metal Slug Tactics را در اختیار هواداران قرار داد. در این ویدیو می‌توان به جزئیات فراوانی از این اثر پی برد.

اواخر خرداد ماه بود که بازی Metal Slug Tactics در مراسم Summer Game Fest معرفی شد و تریلر کوتاهی هم از آن در دسترس قرار گرفت که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. حال امروز بعد از حدود دو ماه یک تریلر از گیم‌پلی این بازی عرضه شده است؛ چیزی که دقیقا هواداران انتظارش را می‌کشیدند. همان طور که در نظر هستید، تا به حال نسخه‌های از فرنچایز Metal Slug منتشر شده است. حال بعد از مدت‌ها بازی‌بازان می‌توانند نسخه‌ای دیگر از آن را تجربه کنند.

البته گفتنی است که این نسخه از لحاظ سبک و سیستم مبارزات نسبت به گذشته با تفاوت‌هایی همراه شده است. در این بازی شخصیت‌ها و سلاح‌های فراوانی به چشم می‌خورد که انتخاب هر یک به عهده‌ی بازی‌بازان خواهد بود. به نقل از سازندگان، ماموریت‌های مختلفی در این اثر به چشم می‌خورد که رفته رفته دشوارتر می‌شود. بنابراین بازی‌بازان از اواسط این بازی به بعد باید با چالش‌های بی‌شماری مواجه شوند. علاوه‌بر دشمنان عادی، باس‌ها نیز نقش موثری در جذاب‌تر شدن بازی خواهند داشت. برای از بین بردن هر کدام از این باس‌ها نیز باید ترفندهای خاصی را پیاده کنید. حال باید منتظر ماند و دید که استقبال بازی‌بازان از این عنوان به چه صورت خواهد بود.

بازی Metal Slug Tactics قرار است در سال ۲۰۲۲ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نیست اما در صورت دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را مشاهده و دانلود کنید.منبع:گیمفا

https://bazime.ir/