با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی یکی از فاش‌کنندگان اخبار داخل استودیوی راکستار، احتمالاً در آینده شاهد عرضه شدن نسخه‌های ریمستر عناوین GTA 3، Vice City و San Andreas باشیم.

سال‌هاست که خبر توسعه‌ی نسخه‌ی جدید برای مجموعه‌ی GTA در میان مهم‌ترین شایعات صنعت بازی‌های ویدیویی در حال دست به دست چرخیدن است. اما علی‌رغم حتمی بودن صحت این خبر، متاسفانه تاکنون هیچ منبع رسمی آن را تایید نکرده است. در واقع، مدت‌ها است که هیچ خبر خاصی از استودیوی قابل ستایش راکستار (Rockstar) منتشر نمی‌شود و برخلاف گمانه‌زنی‌ها، حتی در مراسم معرفی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز خبری از بازی جدید برای مجموعه‌ی محبوب GTA نبود.

به هر ترتیب، شایعات پیرامون عنوان جدید و در دست ساخت GTA، حاکی از آن هستند که احتمالاً این بازی در Vice City جریان خواهد داشت. اما تا زمانی که اطلاعات رسمی در این باره منتشر نشود، نمی‌توان با قاطعیت در مورد آن سخن گفت. اگر همه‌ی موارد ذکر شده را کنار بگذاریم، به نظر می‌رسد که شایعاتی مبنی بر ساخته شدن نسخه‌ی ریمستر سه‌گانه‌ی GTA واقعیت

داشتند و یک سه گانه از این مجموعه در حال توسعه قرار دارد و احتمالاً به زودی شاهد عرضه شدن نسخه‌های ریمستر عناوین GTA 3، Vice City و San Andreas باشیم.

به گفته‌ی یک منبع داخلی از استودیوی راکستار، سه‌گانه‌ای از مجموعه‌ی GTA در حال توسعه است و وی اولین بار در توییتر خود به این موضوع واکنش نشان داد. در واقع، کاربر Yan2295 در پاسخ به یک کاربر توییتر که در مورد امکان عرضه‌ی بازی‌ای نظیر GTA Trilogy Remaster یا ریمیک سوالاتی پرسیده بود، با کلمه‌ی “Yes” واکنش نشان داد.

لازم به ذکر است که Yan2295 یکی از معتبرترین افراد داخلی استودیوی راکستار قلمداد می‌شود که در سال ۲۰۱۸ کمپانی تیک-تو (Take-Two) به عنوان شرکت مادر استودیوی راکستار برای جلوگیری از فاش شدن اطلاعات مختلف، توسط نمایندگانش با او تماس گرفت. در واقع، برقراری ارتباط شرکتی به عظمت تیک-تو با او، می‌تواند صحت اطلاعاتش را تایید کند. علاوه بر این، سرمایه‌گذاران شرکت تیک-تو در ملاقات اخیر خود چتیت اظهار داشتند که راکستار قرار است تا عناوین گذشته‌ی خود را مجدداً منتشر کند.

در نهایت، تمامی موارد فوق را تا اطلاع ثانوی یک شایعه‌ی بالقوه درنظر بگیرید و منتظر انتشار اخبار رسمی از سوی منابع مختلف باشید.منبع:گیفا

https://bazime.ir/