اینطور که به نظر می‌رسد، بازی محبوب و موفق بتل رویال و آنلاین محور PUBG قرار است تا از الان به مدت یک هفته بر روی سرویس استیم (Steam) رایگان باقی بماند. بنابراین، اگر تا به حال این عنوان را تجربه نکرده‌اید بهتر است تا دیر نشده دست بجنبانید و این فرصت طلایی را از دست ندهید.

همانطور که می‌دانید، بازی‌های آنلاین محور در سبک‌های متفاوت و به ویژه سبک بتل رویال روز به روز گسترده‌تر از قبل و تعدادشان بیشتر از همیشه می‌شود. عناوین بسیار زیاد و موفقی نیز در این زمینه وجود دارند که هر روزه بر تعداد طرفداران آن‌ها بیش از پیش افزوده می‌شود. یکی از این بازی‌های نسبتا موفق و بتل رویال، عنوان محبوب PUBG است که علی‌رغم اینکه این اواخر تا حدودی شهرت و محبوبیتش را از دست داده، اما همچنان طرفداران خود را دارد که از آن لذت می‌برند.

حال، خبری منتشر شده است (البته شایعات آن از قبل نیز منتشر شده بودند) که بدون شک خبر خوبی محسوب می‌شود. در حقیقت باید گفت که اگر شما نیز از آن دسته کسانی هستید که هرگز موفق به تجربه‌ی این بازی بتل رویال و شوتر نشده‌اید، الان بهترین موقعیت برای این کار است و بهتر است تا دیر نشده عجله کنید و چنین فرصت نابی را از دست ندهید.

اینطور که مشخص شده است، از امروز بازی PUBG برای مدت یک هفته‌ی تمام به صورت کامل و با تمامی محتواهایش رایگان شده است. البته لازم به ذکر است که باید برای تجربه‌اش دست بجنبانید چرا که این پیشنهاد شگفت انگیز تنها تا تاریخ دوشنبه، ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ (۱۶ آگوست ۲۰۲۱) ادامه خواهد داشت و پس از آن بازی به قیمت اصلی خود برخواهد گشت و این پیشنهاد تمدید نخواهد شد.همچنین شایان ذکر است که این پیشنهاد تنها برای بازی‌بازان رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود و برای سایر پلتفرم‌ها در دسترس قرار نگرفته است.


در این دوره‌ی رایگان، شما می‌توانید بر روی هر یک از نقشه‌های بازی که دوست دارید و به ان علاقمند هستید این عنوان و رقابت‌هایش را تجربه کنید، اما اکنون زمان خوبی است که نقشه‌ی جدید Taego با مساحت ۸x8 کیلومتری را ببینید. همچنین چند مکانیک جدید نیز به این بازی اضافه شده است که تجربه‌ی آن‌ها نیز در نوع خود جالب و لذت‌بخش خواهد بود. علاوه بر این‌ها، یک هواپیمای جدید نیز به بازی افزوده شده است که می‌تواند آتش بگیرد و هیجان تازه‌ای را به این عنوان که اخیرا روند یکنواختی به خود گرفته بوده، آورده است.

در صورت تمایل شما می‌توانیn نقد و بررسی این بازی را به قلم رضا توکلی از اینجا مطالعه نمایید. همچنین در صورت تمایل نیز می‌توانید راهنمای رویداد Hashtag بازی PUBG را به قلم محمد سعیدی از اینجا مطالعه نمایید. اگر علاقه دارید تا این عنوان را تجربه کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را از روی اکانت استیم خود دانلود کنید. البته اگر تصمیم به خرید آن دارید، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید یا از قبل داشته باشید تا آمار شما در کل بازی به آن منتقل شود و از میان نرود.

نظر شما همراهان همیشگی بازیمی در مورد این بازی چیست؟ آیا تا به حال آن را تجربه کرده‌اید یا خیر؟ نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.


منیع:گیمفا

https://bazime.ir/