آیا بازی عجیب و منحصر به فرد اول شخص Atomic Heart را به یاد دارید؟ با توجه به اتمسفر جذاب و متفاوت این عنوان، فراموش کردن آن کار سختی است. اگرچه‌ بازی‌بازان زمان زیادی را برای تجربه‌ی این بازی صبر کرده‌اند، اما خبر خوب این است که طبق صحبت‌های توسعه‌دهندگان، بازی Atomic Heart در مراحل پایانی تولید قرار دارد.

در طی یک پست با محوریت FAQ (سوالات پرتکرار) در کانل دیسکورد استودیوی موندفیش (Mundfish)، به تاریخ انتشار Atomic Heart اشاره شد. اگرچه توسعه‌دهندگان هنوز هم تاریخ دقیقی را برای انتشار بازی مشخص نکرده‌اند، اما تایید شده که «بازی آماده است» و در «مرحله‌ی نهایی و پولیش کردن قرار دارد.»

اما شما باید نکته‌ی مهم را بدانید: ما در گذشته هیچوقت نمی‌توانستیم اعلام کنیم که «بازی آماده است و حالا در مراحل پایانی تولید قرار دارد.» اخیراً ما این جمله را اعلام کردیم و بله، حقیقت دارد. انتظار طولانی تقریباً به پایان رسیده است؛ ما قول می‌دهیم.

موندفیش در بخشی از پست FAQ خود به توسعه‌دهندگان دیگر اشاره کرد و توضیح داد که آن‌ها با «بی دقتی» از تاریخ انتشار بازی‌های خود رونمایی می‌کنند. با توجه به اهمیت ارتباط بین ناشران و برنامه‌ی زمانی گیم پس، موندفیش باید عوامل متعددی را برای عرضه‌ی Atomic Heart در نظر بگیرد.


معمولاً توسعه‌دهندگان در مورد تاریخ انتشار با بی‌ دقتی عمل می‌کنند، آن را عقب می‌اندازند و مدام می‌گویند «فردا»، اما همه چیز به آن شکلی نیست که از بیرون دیده می‌شود: تاریخ انتشار بر روی ارتباط با ناشران و برنامه‌ی زمانی گیم‌ پس ـ که Atomic Heart جزوی از آن است ـ و عرضه به فروشگاه‌ها و شبکه‌ی جهانی بازی‌های بزرگ، جایی که همه چیز برای هماهنگی با یکدیگر تغییر می‌کنند، تاثیر می‌گذارد.


اگرچه هنوز هم خبری از اعلام تاریخ عرضه‌ی Atomic Heart نیست، اما توضیحات ارائه شده توسط موندفیش قطعاً دلگرم کننده است. این طور که به نظر می‌رسد، دیگر تا انتشار این عنوان زمان زیادی باقی نمانده است. در این فاصله، پیشنهاد می‌کنیم جدیدترین تریلر منتشر شده از Atomic Heart را مشاهده کنید. تصور عنوانی که بتواند ویژگی‌های منحصر به فرد مجموعه‌هایی مثل Bioshock و Fallout را به خوبی با یکدیگر ترکیب کرده و اثری عالی را ارائه دهد، بسیار هیجان انگیز است.

بازی Atomic Heart در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این عنوان در روز عرضه از طریق سرویس اشتراکی ایکس‌باکس گیم پس نیز قابل بازی خواهد بود.منبع:گیمفا

https://bazime.ir/