برند پلی استیشن و لیگ قهرمانان اروپا تا سه سال آینده همچنان به همکاری خود ادامه خواهند داد.بنابر اخبار جدید، به‌تازگی مشخص شده است که پلی استیشن و لیگ قهرمانان اروپا تا سال ۲۰۲۴ به همکاری تجاری خود ادامه خواهند داد. همان‌طور که احتمالا می‌دانید، همکاریِ مذکور قدمتی بیست ساله دارد. به این ترتیب و براساس تداوم این همکاری سونی به اعلام بهترین بازیکن مسابقه و بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا ادامه خواهد داد. همچنین پلی استیشن به پشتیبانی از بخش بازیِ لیگ قهرمان اروپا شامل بخش‌های فوتبال فانتزی و پیش‌بینی مسابقات ادامه می‌دهد. بخش‌های مذکور برای پلتفرم‌های موبایل و دسکتاپ در دسترس قرار دارند.

اریک لمپل، یکی از اعضای کلیدی بخش بازاریابی سونی درباره ادامه همکاری با لیگ قهرمانان اروپا گفت: «ما با عرضه تجربه‌های فوتبالی منحصر‌به‌فرد به جامعه طرفداران پلی استیشن در سرتاسر جهان، از یک رابطه‌ی قوی [و] مبتنی‌‌بر همکاری با لیگ قهرمانان اروپا در ۲۳ سال گذشته لذت برده‌ایم. فوتبال بخشی جدانشدنی از دی‌ان‌ای پلی استیشن است و می‌دانیم که بسیاری از گیمرهای ما به‌اندازه خودمان برای فوتبال شوق دارند.»

طرحی از جام لیگ قهرمانان اروپا

گای لارنت اپستین، مسئول بازاریابی یوفا نیز در این‌باره گفت: «پلی استیشن طی بیش از ۲۳ سال شریک ارزشمندی برای لیگ قهرمانان اروپا بوده، در نتیجه خوشحال هستم که می‌توانیم تمدیدی سه‌ساله‌ برای همکاری‌مان را جشن بگیریم.

همکاری‌های طولانی‌مدت یوفا با برندهای نوآورانه‌ای مانند پلی استیشن در زمینه [(به‌دلیل)] تبلیغِ رقابت‌ها‌ به‌صورت جهانی و به‌خصوص [تبلیغ این رقابت‌ها] در فضای دیجیتال، برای یوفا ارزشمند هستند؛ در نتیجه ما با ورود به دوره‌ای جدید از لیگ قهرمانان اروپا به ادامه‌ی همکاری‌مان [با پلی استیشن] تمایل داریم.» 

همان‌طور که حتما می‌دانید لیگ قهرمانان اروپا یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رقابت‌های فوتبالی است که به‌صورت سالانه برگزار می‌شود. قهرمان‌ها و تیم‌های برتر لیگ‌های معتبر اروپایی هر ساله در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند و برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر می‌روند. همچنین قوانین و فرمت برگزاری لیگ قهرمانان اروپا از سال ۲۰۲۴ دستخوش تغییراتی قابل‌توجه خواهد شد

منبع:زومجیhttps://bazime.ir/