بر اساس شایعه جدید منتشر شده از سوی یک منبع داخلی با سابقه‌ی قابل قبول، به نظر می‌رسد که بازی جدیدی از سری Twisted Metal مراحل توسعه را طی می‌کند.

تام هندرسون (Tom Henderson) منبع داخلی مشهور بازی‌های Call of Duty و Battlefield، ساعاتی پیش تصویری از Twisted Metal را به همراه “۲۰۲۳” به اشتراک گذاشت. احتمالاََ وی به در دست ساخت بودن این اثر و انتشار آن در سال ۲۰۲۳ اشاره دارد. اطلاعات بیشتری پیرامون این موضوع در دست نیست و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها جزئیاتی پیرامون این عنوان منتشر شود.

هندرسون مدت‌ها پیش جزئیات زیادی را از Battlefield و Call of Duty فاش کرده بود که بعدها مشخص شد همگی صحیح بودند. وی ماه گذشته به این نکته اشاره کرد که به این زودی‌ها عنوان GTA 6 منتشر نخواهد شد و سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ را هدف اصلی راکستار گیمز (Rockstar Games) برای انتشار این اثر اعلام کرد. مدتی بعد از این ادعا، یکی از معروف‌ترین و معتبرترین منابع داخلی صنعت بازی‌های ویدیویی یعنی جیسون شرایر (Jason Schreier) بیانیه‌ی او را تایید کرد و متذکر شد که او هم جزئیاتی مشابه را شنیده است.

توجه داشته باشید که این خبر تنها در حد یک شایعه اعتبار دارد.

سونی مدت‌ها پیش اعلام کرده بود که که قصد دارد تا تعدادی از محموعه بازیهای ویدیویی‌اش را به فیلم و سریال‌های تلویزیونی تبدیل کند. بنا بر گزارش‌ها و اطلاعاتی که از سوی Sony Pictures منتشر شده بود و همچنین بر طبق صحبت منابع داخلی، یک مجموعه تلویزیونی از بازی Twisted Metal در حال ساخت است. اگر فرض کنیم این اطلاعات صحت دارند، این اولین پروژه‌ی شناخته شده از PlayStation Productions خواهد بود و به نظر می‌رسد در مسیری که برای آن در هنگام معرفی ترسیم شد، در حال حرکت است. شاید تام هندرسون به سریال تلویزیونی اشاره داشته باشد.

منبع:گیمفاhttps://bazime.ir/