به‌ فاصله دو روز مانده به زمان انتشار بازی Twelve Minutes به‌تازگی تیم سازنده تریلر روز عرضه پروژه انحصاری مرموز و مورد انتظار مایکروسافت را منتشر کرد.داستان و گیم‌پلی منحصربه‌فرد بازی Twelve Minutes، به سرعت آن را در فهرست آثار مورد انتظار بسیاری از گیمرها قرار داد. اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا در جریان هستید که این پروژه مستقل توسط لوییس آنتونیو ساخته و استودیوی Annapurna Interactive نیز وظیفه انتشار آن را برعهده دارد.

حال در جدیدترین اخبار بازی، به‌مناسبت نزدیک شدن به زمان انتشار بازی Twelve Minutes، تیم سازنده تریلر روز عرضه بازی را منتشر کرد.

بازی Twelve Minutes درواقع داستان یک زن و شوهری را که در یک شب فراموش‌نشدنی درگیر اتفاقات کابوس‌واری خواهند شد روایت می‌کند. شما در این بازی تنها کنترل مرد خانه را برعهده دارید تا با قدرت تجزیه و تحلیل و استفاده از آیتم‌های داخل محیط بازی و مکالمه‌های دوطرفه معمای بازی را حل کرده و حلقه تکرار دوازده دقیقه‌ای را از بین ببرید.

باتوجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شده بازی Twelve Minutes قرار است در تاریخ ۲۸ مردادماه (۱۹ اوت) برای پلتفرم پی سی و به‌صورت انحصاری روی دو کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر شود.

منبع:زومجیhttps://bazime.ir/