بازی The Simpsons: Hit & Run در نسل ۶ طرفدارهای پرشماری داشت. حالا یک یوتیوبر عملا با خلق یک دمو قابل بازی، آن را با مقداری پشتیبانی از ری تریسینگ در آنریل انجین 5 بازسازی کرده است.افرادی که در نسل ۶ مشغول تجربه‌ی بازی‌های ویدیویی روی گیم‌کیوب، پلی استیشن 2، ایکس باکس یا کامپیوتر بودند و به سریال سیمپسون‌ها علاقه‌ی فراوانی داشتند، احتمالا خاطرات خوبی از بازی The Simpsons: Hit & Run دارند؛ محصولی که همچنان خیلی‌ها آن را بهترین ویدیوگیم ساخته‌شده براساس انیمیشن Simpsons می‌دانند. حالا Reubs در یوتیوب ویدیویی از بازسازی The Simpsons: Hit & Run را به اشتراک گذاشته است؛ یک ریمیک قابل‌توجه که بخش‌هایی از محصول اصلی را می‌توان در آن تجربه کرد.

 شخص سازنده توضیح می‌دهد که اول به ساخت نقشه و سپس به طراحی هومر پرداخته است. افزودن رابط کاربری، طراحی بخش‌هایی از گیم‌پلی و در آخر اضافه کردن ماشین‌ها، مراحل و جزئیات نهایی هم کاری کردند که دمو انقدر جذاب به نظر برسد.

جالب این‌جا است که حتی جان مک‌گین، طراح ارشد بازی The Simpsons: Hit & Run سال ۲۰۰۳ میلادی هم کار این یوتیوبر را ستایش کرد. آیا ممکن است یک روز شاهد نسخه‌ی ریمیک رسمی و کامل این بازی محبوب سیمپسون‌ها باشیم؟

منبع:زومجیhttps://bazime.ir/