شرکت کپکام (Capcom) امروز پیامی را در اختیار بازی‌بازان قرار داد و اعلام کرد که سری Devil May Cry بیست ساله شده است. این پیام تا این لحظه با واکنش‌های خوب طرفداران این فرنچایز همراه شده است.

شاید در جریان باشید که اولین نسخه از سری Devil May Cry در سال ۲۰۰۱ میلادی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۲ در دسترس قرار گرفت. این نسخه در آن زمان فروش بسیار خوبی داشت و سازندگان با مشاهده‌ی این استقبال، تصمیم گرفتند تا نسخه‌های بعدی را هم به انتشار برسانند.اکنون Dante به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های تاریخ بازی‌های ویدئویی تبدیل شده است و طرفداران زیادی در سر تا سر جهان دارد.

حال که از عرضه‌ی اولین نسخه‌ی این سری دقیقا ۲۰ سال می‌گذرد، شرکت سازنده پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرده است. در ادامه این پیام را با هم خواهیم خواند:

۲۰ سال قبل، Dante به دنیای بازی‌های ویدئویی قدم گذاشت و دنیای آثار اکشن را متحول کرد. از این که در تمام این سال‌ها، این فرنچایز را بازی کردید از شما متشکریم.

با وجود این که نسخه‌های این فرنچایز با فراز و نشیب‌هایی همراه بود، اما درصد قابل توجهی از بازی‌بازان از آن لذت بردند. می‌توان این طور گفت که سه نسخه‌ی ابتدایی این سری کولاک کرد و سس آمارهای جذابی از فروش آن‌ها عرضه شد. انتشار نسخه‌ی سوم آن هم به سال ۲۰۰۵ مربوط می‌شود. اگر چه نسخه‌ی چهارم آن مانند گذشته محبوب نشد، اما باز هم مخاطبان خاص خود را داشت. نسخه‌ی پنجم Devil May Cry نیز از صحنه‌های اکشن هیجان‌انگیزی برخوردار بود که نمی‌توان چشم از روی آن‌ها برداشت.

بعد از آن نوبت به نسخه‌ای به نام Devil May Cry: Special Edition رسید که بررسی آن را می‌توانید از این نشانی مشاهده کنید. بسیاری از آن‌ها در حال حاضر هم مشغول تجربه‌ی این بازی‌ها هستند و این نسخه‌ها را بهترین بازی‌های جهان می‌دانند. در همین راستا، افراد زیادی در انتظار نسخه‌ی جدیدی این سری از سوی تیم سازنده هستند. اکنون باید صبر کرد و دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.منیع: گیمفا

https://bazime.ir/