هیدئو کوجیما بازی Twelve Minutes را بسیار دوست داشته است. او آن‌قدر از این بازی خوشش آمده که ظاهرا دلش می‌خواهد یک بازی ماجرایی جدید بسازد!

هیدئو کوجیما بازی Twelve Minutes را بسیار دوست داشته است. او آن‌قدر از این بازی خوشش آمده که ظاهرا دلش می‌خواهد یک بازی ماجرایی جدید بسازد!

اگر هیدئو کوجیما را در توییتر دنبال کنید می‌دانید که او مدام در حال به اشتراک‌گذاشتن نظراتش درباره همه چیز از طریق این شبکه اجتماعی است. تقریبا درباره هر فیلم و سریالی که تماشا می‌کند، چند توییت منتشر می‌کند. اما او (طبیعتا به دلیل این‌که خودش بازیساز است) درباره بازی‌هایی که تجربه می‌کند کمتر حرف می‌زند.

ظاهرا این بار بازی Twelve Minutes آن قدر روی کوجیما تاثیر گذاشته که درباره آن هم توییتی نوشته است. او اعلام کرده که طرفدار پر و پا قرص این بازی شده است. و به علاوه، آن‌قدر از این بازی خوشش آمده که دلش می‌خواهد یک بازی ماجرایی بسازد.

هیدئو کوجیما در یک توییت درباره بازی Twelve Minutes نوشته:


(TWELVE MINUTES! فوق‌العاده است! من گذشت زمان را احساس نکردم و بازی را به مدت 4 ساعت بازی کردم. از بازی Inside به بعد هیچ وقت اینقدر درگیر یک بازی نشده بودم.)

کوجیما سپس نوشت: «[این بازی] یک جورهایی من را مشتاق کرده که یک بازی ماجرایی دیگر بسازم.» همین یک جمله کافی بود تا طرفداران بی‌شماری در پاسخ به این توییت از این ماجرا استقابل کنند.

hideo-kojima-loves-12-minutes-so-much-he-wants-to-make-a-new-adventure-game

کوجیما از جنبه‌های سینمایی بازی تعریف کرده و آن را با آثار کلاسیک ژانر وحشت مقایسه کرده است. او همچنین از «ویلم دفو» که صداپیشه نقش منفی اصلی بازی Twelve Minutes است تمجید کردهونوشته است:


حتا الان هم، احساس می‌کنم که ده دقیقه دیگر قرار است ویلم دفو پشت در باشد… در حالت عادی من از او استقبال می‌کنم، چون که طرفدار پر و پا قرص او هستم، اما بعد از بازی کردن Twelve Minutes نگرانم که یک مشت به صورتم بزند. انتخاب بازیگران خوبی بود.منبع:گیم نیوز

https://bazime.ir/