باتوجه به تریلر منتشرشده، بازی شوتر و چندنفره Embr قرار است یک ماه دیکر یعنی اواخر ماه سپتامبر برای کنسول‌های موجود در بازار روی قفسه‌های فروشگاه‌ها دیده شود.

نتجیه همکاری دو استودیوی Muse Games و Curve Digital اثر بامزه‌ای است تحت عنوان Embr. این بازی شوتر چندنفره که تا چندی پیش نیز به‌صورت دسترسی زود هنگام در اختیار کاربران پی سی قرار داشت، حال قرار است برای اکثر کنسول‌های موجود از جمله نینتندو سوییچ و سرویس گوکل استیدیا نیز روانه بازار شود. ساعاتی پیش تیم سازنده با اعلام این خبر تریلر معرفی نسخه کنسولی بازی Embr را نیز منتشر کرد. در ادامه شما را به تماشای این تریلر دعوت می‌کنم تا بیش‌از پیش با محیط و اتمسفر Embr آشنا شوید.

بازی Embr درواقع یک بازی شوتر Co-Op است که در آن بازیکنان در گروه‌های چهارنفره باید مردم گرفتار در ساختمان درحال سوخته را نجات دهند. سبک کارتونی بازی Embr آن را از جهاتی شبیه‌به ساخته شرکت ولو یعنی بازی Team Fortress 2 کرده است. نکته‌ای که باید به خاطر داشته باشید این است که در Embr گیمرها باید با همکاری یکدیگر مراحل و موانع بازی را پشت‌سر بگذارند.

درکنار هدف اصلی بازی که اشاره کوچکی به آن شد، کاربران با انجام مأموریت‌های جانبی ازجمله انجام سرقت و حمل غذا به مشتریان می‌توانند به درآمد نیز برسنند. افرادی که به‌دنبال شخصی‌سازی ظاهر کراکترها خود در بازی هستند، این مأموریت‌ها و درنتیجه کسب درآمد و رسیدن به پول از اهمیت زیادی برخوردار است.

باتوجه به اینکه درحال حاضر بازی Embr روی فروشگاه استیم با برچسب قیمت ۲۰ دلار در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد، احتمالا باید منتظر قیمتی مشابه در تاریخ یک مهر (۲۳ سپتامبر) روی سایر پلتفرم‌ها نیز باشیم.

به‌نظر شما این بازی می‌تواند همچون نسخه پی سی با نظرات مثبت منتقدین همراه شده و به یک اثر موفق تبدیل شود یا خیر؟ لطفا پیش‌بینی‌های خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.منیع:رومجی

https://bazime.ir/