گیم‌پلی بخش داستانی بازی Call of Duty: Vanguard در مراسم گیمزکام ۲۰۲۱ با محوریت شخصیت جدید این بازی یعنی شخصیت پالینا با حضور لارا بیلی منتشر شد.

هفته پیش بازی Call of Duty: Vanguard که توسط استودیو Sledgehammer توسعه یافته است، با انتشار یک تریلر معرفی شد و امشب در مراسم گیمزکام شاهد انتشار یک ویدیو ۱۰ دقیقه‌ای با محوریت بخش داستانی آن بودیم. در این ویدیو می‌توانیم شروع روند داستان شخصیت پالینا با بازی لارا بیلی را که براساس شخصیتی واقعی به نام لیودمیلا پاولیچنکو خلق شده تماشا کنیم. این ویدیو با نشان دادن بخش آغازین روند داستانی این شخصیت ویژگی‌های جدید گان‌پلی و برخی محیط‌های بازی را نشان می‌دهد.

بازی کالاف دیوتی ونگارد قرار است روایت‌گر داستان‌هایی واقعی از نیروهای ویژه در جنگ‌جهانی دوم باشد و ما را با مأموریت‌های هیجان‌انگیز و خطرناک آن‌ها همراه کند. بخش داستانی این بازی با تمرکز بر اتفاقات واقعی و مهم جنگ‌جهانی دوم قصد دارد بازیکن را با داستان‌هایی جدید نسبت‌به بازی‌های قبلی مربوط‌به به این دوره از تاریخ آشنا کرده و شخصیت‌های جدیدی را به آن‌ها معرفی کند.

قسمت چندنفره بازی Call of Duty: Vanguard طبق اطلاعات منتشر شده در زمان انتشار شامل ۲۰ نقشه متفاوت که ۱۶ تا از آن‌ها برای حالت‌های ۱۲ نفره و چهار نقشه دیگر برای حالت Champions Hill قابل استفاده هستند، خواهد بود. این بازی همچنین دارای یک بخش وسیع برای حالت‌های مختلف قسمت زامبی خواهد بود که این بخش توسط استودیو Treyarch توسعه یافته است. همچنین قرار است پس از گذشت یک سال و نیم سرانجام پس از انتشار بازی ونگارد نقشه جدیدی به بازی Call of Duty: Warzone نیز اضافه شود که می‌تواند یک خبر بسیار خوب برای طرفداران این بازی به‌شمار رود.

نسخه آلفای بازی Call of Duty: Vanguard از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه جمعه همین هفته یعنی ۵ شهریور ۱۴۰۰ برای کاربران پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس قرار خواهد گرفت و دارندگان این کنسول‌ها می‌توانند بخش Champion Hill این بازی را به مدت ۳ روز تجربه کنند. درنهایت بازی کالاف دیوتی ونگارد در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. منبع زومجی

https://bazime.ir/