صفحه رسمی Dead Space در توییتر، دقایقی پیش اعلام کرد که فردا اولین نگاه به مراحل ساخت Dead Space Remake به صورت زنده از توییچ پخش خواهد شد.

بر اساس اطلاعات رسمی منتشر شده، این استریم سه شنبه ساعت ۲۱:۳۰ به صورت زنده از طریق صفحه رسمی استودیوی مُتیو (Motive Studio) در توییچ پخش خواهد شد.

مدتی پیش منبع داخلی مشهور، جف گراب (Jeff Grubb)، متذکر شده بود که بازی مورد انتظار Dead Space Remake در پاییز سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. این بدان معنا است که باید بیش از یک سال منتظر این اثر باشیم. با این وجود، این احتمال وجود دارد که پروسه‌ی توسعه مطابق انتظارها پیش نرود و شاهد تاخیر بازی به سال ۲۰۲۳ نیز باشیم. شرکت الکترونیک آرتس به طور رسمی جزئیاتی پیرامون تاریخ انتشار این بازسازی به اشتراک نگذاشته است.

Dead Space Remake توسط استودیوی مُتیو (Motive) مراحل توسعه را طی می‌کند. آن‌ها از رویکرد کپ‌کام (Capcom) در قبال ریمیک‌های سری Resident Evil الهام گرفته‌اند، البته با این تفاوت که بازی اول سری Dead Space پایه‌ای قدرتمند برای این ریبوت خواهد بود.

بازی جدید از این سری کیفیت بصری‌ای در سطح بازی‌های امروزی خواهد داشت و به احتمال زیاد شامل مکانیک‌های جدید گیم‌پلی خواهد شد که بر اساس نسخه‌های دوم و سوم طراحی شده‌اند.

Dead Space Remake برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دست ساخت قرار دارد.منبع:کیمفا

https://bazime.ir/