استودیوی سازنده‌ی بازی Roman Empire Wars که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز اولین تریلر از گی‌پلی آن را به دست بازی‌بازان رساند. در این ویدیو می‌تواند نبردها و ماموریت‌های هیجان‌انگیزی را مشاهده کرد.

تیم سازنده‌ی Roman Empire Wars چندی پیش این بازی را معرفی کرد. عده‌ی زیادی از بازی‌بازان برای مشاهده‌ی ویدیویی از گیم‌پلی این اثر مشتاق بودند. حال آن‌ها این فرصت را دارند که گیم‌پلی این بازی را مشاهده کرده و بهترین تصمیم‌ را برای خرید آن داشته باشند. البته در گذشته هم تریلری از این بازی عرضه شد، اما به گیم‌پلی بازی مربوط نبود.

Roman Empire Wars عنوانی در سبک استراتژی است که می‌تواند علاقه‌مندان به این ژانر را تا حد زیادی راضی کند. در این بازی باید رهبری یک گروه کوچک را به دست گرفته و به مرور زمان آن را گسترش دهید. افراد زیادی هستند که تمایل دارند تا در گروه شما قرار گیرند. شما وظیفه دارید تا آموزش‌های لازم را به آن‌ها داده و همه چیز را برای نبردهایی هیجان‌انگیز آماده کنید.

ضمنا خرید آیتم‌ها، سلاح‌ها و لباس‌های مختلف برای سربازان به رهبران این بازی پیشنهاد می‌شود. شما قادر هستید تا از منابع گوناگونی برای به دست آوردن پول استفاده کرده و در نهایت آیتم‌های خاص و مد نظر خود را داشته باشید. از این آیتم‌ها می‌توان به سلاح‌های سرد اشاره داشت که قطعا جذابیت بازی را دو چندان خواهد کرد. بنابراین در صورتی که از دوستداران چنین سبک‌هایی هستید، Roman Empire Wars را به هیچ وجه از دست ندهید.

این طور که به نظر می‌رسد، بخش‌های مختلفی در منوی بازی Roman Empire Wars به چشم خواهد خورد. یکی از آن‌ها نیز بخش آنلاین است که آن را می‌توانید با دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه نمایید. این عنوان قرار است در تاریخی نامشخص بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید ویدیوی ذکر شده را مشاهده و دانلود کنید.منبع:کیمفا

https://bazime.ir/