بیش از ۶ ماه از عرضه‌ی کنسول پلی‌ استیشن ۵ در بازارهای جهانی می‌گذرد. کنسول نسل جدید سونی در طول این ماه‌ها با نوسانات زیادی از نظر قیمت در بازار ایران همراه بوده است. اکنون با بررسی جدیدترین قیمت این کنسول در مرداد ماه همراه شما خواهیم بود.

قیمت پلی استیشن ۵

از زمان عرضه‌ی کنسول پلی استیشن ۵، مشتریان این کنسول با مشکلات داخلی و خارجی متعددی مواجه بوده‌اند. کمبود قطعات و عدم دسترسی به کنسول در سرتاسر جهان دیده می‌شود. به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی طولانی مدت کارخانه‌ها شاهد این کمبود به صورت گسترده بوده‌ایم. از طرفی در دو هفته‌ی گذشته قیمت دلار افزایش پیدا کرده است. تمامی این مشکلات باعث شده‌اند که باری دیگر شاهد افزایش قیمت باشیم. به نظر نمی‌رسد که در کوتاه مدت این مشکلات برطرف شوند. کارشناسان احتمال می‌دهند که کمبود قطعات و در نتیجه کمبود کنسول پلی‌ استیشن ۵ در بازار تا اواخر سال ۲۰۲۲ ادامه داشته باشد.

قیمت کنسول پلی استیشن ۵:

توضیحات
قیمت
بالاترین قیمت کنسول پلی‌استیشن ۵ استاندارد
۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پایین‌ترین قیمت کنسول پلی‌استیشن ۵ استاندارد
۲۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
توضیحات
قیمت
بالاترین قیمت کنسول پلی‌ استیشن ۵ دیجیتال
۲۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان
پایین‌ترین قیمت کنسول پلی‌استیشن ۵ دیجیتال
۲۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت کنسول پلی استیشن ۴:

توضیحات
قیمت
بالاترین قیمت کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو  ۱ ترابایت
۱۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان
پایین‌ترین قیمت کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو  ۱ ترابایت
۱۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
توضیحات
قیمت
بالاترین قیمت کنسول پلی‌ استیشن ۴ – ۱ ترابایت
۱۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پایین‌ترین قیمت کنسول پلی‌استیشن ۴ – ترابایت
۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

درباری کنسول PlayStation 5

کنسول پلی‌ استیشن ۵ جدیدترین کنسول بازی شرکت سونی است که حدود ۸ ماه قبل به صورت جهانی به بازار عرضه شد. این کنسول با ترکیب فناوری جدید شرکت AMD، همراه با یک SSD فوق‌العاده سریع، نوآوری در رابط کاربری و کنترلر و نیز صدای سه‌بعدی، انتخاب بسیار جذابی برای گیمرها به شمار می‌رود. برخلاف نسل قبل که هر دو کنسول از نظر سخت‌افزاری با ضعف‌هایی روبه‌رو بودند، هر دو کنسول پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس جهش بزرگی را از نظر سخت‌افزاری داشته‌اند.

مشخصات فنی PlayStation 5


منبع:گیمفا

https://bazime.ir/