استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) امروز در خبر جدیدی اعلام کرد که در پایان فصل هفتم بازی Fortnite، رویداد تازه‌ای در آن به انتشار خواهد رسید. ضمنا امروز جزئیاتی هم پیرامون این رویداد عرضه شده است.

همان طور که در جریان هستید، تا به حال فصل‌های مختلفی برای بازی بتل رویال Fortnite در دسترس قرار گرفته است. برای هر فصل نیز محتویاتی عرضه می‌شود و رویدادهای هیجان‌انگیز را هم باید گوشه‌ای از آن‌ها در نظر گرفت. فصل هفتم این بازی چندی پیش در اختیار هواداران قرار گرفت و به وسیله‌ی آن نیز اتفاقات جذابی در این اثر رقم خورد. حال خبر رسیده است که در پایان این فصل، تیم سازنده قصد دارد تا رویدادی تحت عنوان Operation: Sky Fire را به بازی اضافه نماید.

در واقع این آخرین رویداد فصل گفته شده خواهد بود. این رویداد قرار است از تاریخ ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ (۱۲ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس قرار گیرد. بازی‌بازان با این رویداد قادر هستند تا به نقشه‌ی تازه‌ای راه پیدا کرده‌ و ماموریت‌های جذابی را انجام دهندو در صورت پیروزی در این ماموریت‌ها، پاداش‌های فراوانی به افراد داده می‌شود که قطعا کاربردی خواهند بود. این رویداد تنها برای چند روز قابل تجربه خواهد بود. بنابراین توصیه می‌کنیم که آن را از دست ندهید.

فعلا اطلاعات بیشتری پیرامون رویداد Operation: Sky Fire عرضه نشده است، اما اپیک گیمز در نظر دارد تا در روزهای پیش رو، اخباری را در این زمینه به انتشار برساند. پس به محض دریافت اخبار بیشتر در مورد این رویداد، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. چندی پیش هم اطلاعاتی در مورد اضافه شدن شخصیت Will Smith به این بازی منتشر شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از این نشانی مشاهده نمایید.

بازی‌بازان می‌توانند بازی Fortnite را بر روی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس‌ وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ تجربه کنند. حتی نسخه‌های گوشی‌های هوشمند آن شامل اندروید و iOS نیز در دسترس قرار دارد.منبع:گیمفا

https://bazime.ir/