براساس جدیدترین گزارشات منتشر شده، به نظر می‌رسد طرفداران عنوان Alan Wake باید به‌زودی منتظر رونمایی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این اثر تحت عنوان Alan Wake Remastered باشند.

به تازگی یکی از خرده‌فروشی‌های تایوانی با نام Rakuten Taiwan، بازی Alan Wake Remastered را در فروشگاه اینترنتی خود برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس فهرست‌بندی کرده که توجه بسیاری از طرفداران این فرنچایز را به خود جلب کرده است. شما در ادامه می‌توانید تصویری از صفحه‌ی پیش‌خرید Alan Wake Remastered این فروشگاه که البته مدت کوتاهی بعد از جلب توجه در سطح اینترنت، به صورت کامل حذف شد را مشاهده کنید:

Alan Wake

در کنار مشخص بودن تاریخ دقیق انتشار این محصول که روز ۱۴ مهر ۱۴۰۰ (۵ اکتبر ۲۰۲۱) را نشان می‌دهد، یکی دیگر از مواردی که احتمال صحت داشتن شایعات پیرامون Alan Wake Remastered را تقویت می‌کند، جدیدترین صحبت‌های آقای دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیل‌گر ارشد وب‌سایت Niko Partners در واکنش به این موضوع است. طبق صحبت‌های آقای دنیل احمد، انتظار می‌رود طی هفته‌ی آینده (دوشنبه‌ی این هفته تا یک‌شنبه‌ی هفته‌ی آینده) از بازی Alan Wake Remastered به صورت رسمی رونمایی شود. شما در ادامه می‌توانید پیام توییتری ایشان در واکنش به این گزارشات را مشاهده کنید:

بازی Alan Wake توسط استودیوی رمدی انترتینمنت (Remedy Entertainment) توسعه پیدا کرده و در سال ۲۰۱۰ برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ و سپس حدود یک سال و نیم بعد برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. این عنوان در زمان انتشار خود توانست توسط توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کند، به طوری که پس از گذشت بیش از ده سال از انتشار این اثر، همچنان بسیاری از طرفداران منتظر معرفی دنباله‌ای برای این اثر از سوی استودیوی رمدی انترتینمنت هستند.

اگرچه در صورت رونمایی رسمی از عنوان Alan Wake Remastered، می‌توان امیدوار بود که در آینده‌ای نه‌چندان دور، سرانجام استودیو‌ی فنلاندی رمدی با معرفی Alan Wake 2 به انتظار چندین ساله‌ی طرفداران خاتمه دهد.
منبع:گیمفا

https://bazime.ir/