Star Wars Battlefront 2 با به‌روزرسان Age of Rebellion، قرار است میزبان سیاره‌های جدید برای حالت‌های کوآپ (Co-Op) و Supremacy باشد. بله، حالت Capital Supremacy از این به بعد فقط با نام Supremacy شناخته خواهد شد. دایس اعلام کرده است که این تغییر نام، برای این است که بازی به تمام دوره‌های Star Wars احترام بگذارد. ظاهرا قرار است نقشه‌های مربوط به سه‌گانه‌ی اول، تنها شامل نبرد زمینی باشند. دایس اعلام کرده است که حس می‌کند نبرد زمینی، برای برخی از مکان‌ها مناسب‌تر خواهد بود.

همچنین به‌روزرسان Age of Rebellion قرار است سیاره‌ی Scarif از Star Wars Battlefront 2015 را به بازی اضافه کند. قرار است اطلاعات بیشتر در مورد به‌روزرسان گسترده‌ی Age of Rebellion در ماه فوریه اعلام شود. فعلا می‌توانید منتظر به‌روزرسان BB-8 بازی باشید. به‌روزرسانی که قرار بود این هفته عرضه شود، اما با تاخیر مواجه شد. این به‌روزرسان قرار است دو ربات BB-8 و BB-9E را به عنوان قهرمانان جدید، به بازی اضافه کند. BB-8 قرار است نقش یک قهرمان تهاجمی را داشته باشد، در حالی که BB-9E بیشتر مانند یک واحد پشتیبانی عمل خواهد کرد.

در حال حاضر می‌توانید نسخه‌ی Celebration Edition بازی Star Wars Battlefront 2 را با قیمت ۴۰ دلار خریداری کنید. این به‌روزرسان شامل بازی اصلی، تمام به‌روزرسان‌ها و تمام آیتم‌ها ظاهری پولی است. آیتم‌هایی اعم از ۱۵۰ اسکین متفاوت، بیش از ۱۰۰ عدد Emote و بیش از ۹۰ عدد Victory Pose.