درست مانند Rainbow Six Siege، یوبی‌سافت اعلام کرده است که For Honor هم برای سال چهارم قرار است روش سرویس‌دهی خود را تغییر دهد. امسال قرار است For Honor میزبان دو قهرمان جدید باشد، در حالی که در دو سال گذشته چهار قهرمان به صورت سالانه به این بازی اضافه می‌شدند. فعلا مشخص نیست که قهرمانان جدید چگونه به دست می‌آیند، چرا که دیگر خبری از سیزن پس نیست و بتل پس جای آن را گرفته است.

فصل جدید For Honore که «امید» نام دارد، از تاریخ ۶ فوریه (پنج شنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. «امید» از نظر داستانی قرار است به قبیله‌های تضعیف‌شده‌ی بازی که پیش از این با هم صلح کرده بودند بپردازد، در این فصل قرار است شاهد جنگ دوباره‌ی این قبایل باشیم. با این حال، دلیل این جنگ مشخص نیست.

بتل پس For Honor قرار است شامل ۱۰۰ سطح باشد. این پس تنها شامل آیتم‌های ظاهری می‌شود. آیتم‌هایی مانند سلاح‌های جدید، انیمیشن‌های قتل جدید، اسکین‌ها و موارد دیگری که قرار است در مجموع یک میلیون واحد فولاد ارزش داشته باشند. با انجام ماموریت‌ها و مسابقات و همچنین کامل کردن چالش‌های روزانه در بتل پس پیشروی خواهید کرد.

فصل چهار این بازی قرار است شباهتی به حال و هوای فصل اول داشته باشد، اما با ظاهری متفاوت. همچنین انتظار رویدادهای متنوعی را از فصل چهارم For Honor داشته باشید.