شرکت پرایوت دیویژن (Private Division)، ناشر بازی The Outer Worlds، امروز اعلام کرده است که این عنوان در تاریخ ۱۶ اسفند ماه سال جاری (۶ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. در زمان معرفی بازی The Outer Worlds اعلام شده بود که بازی دیرتر از سایر پلتفرم‌ها برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و حالا زمان دقیق این اتفاق مشخص شده است. عرضه‌ی یکی از بهترین عناوین نقش‌آفرینی و داستان محور سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ، قطعا می‌تواند هواداران را خوشحال کنید.

احتمالا بزرگ‌ترین مشکل نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی The Outer Worlds، به خصوص برای کسانی که به جمع‌آوری عناوین مختلف علاقه دارند، عرضه نشدن نسخه‌ی فیزیکی بازی برای این کنسول خواهد بود. نسخه‌ی فیزیکی بازی The Outer Worlds در آینده به فروشگاه‌ها ارسال می‌شود ولی این نسخه تنها شامل یک کد دیجیتالی بوده و خبری از کارتریج نخواهد بود. البته این اولین باری نیست که یک ناشر از عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی بازی‌های خود برای کنسول نینتندو سوییچ خودداری می‌کند. با این حال، این موضوع به طور حتم برخی از هواداران را ناامید خواهد کرد.

بازی The Outer Worlds هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر، نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «جهانی از جنس دیگر» به قلم آریا مقدم مطالعه بفرمایید. علاوه بر این، می‌توانید از طریق این لینک موسیقی‌های این بازی زیبا را تهیه و از شنیدن آن‌ها لذت ببرید.