استودیوی 1047 گیمز به عنوان توسعه‌دهنده‌ی بازی Splitgate، آرزو دارد تا با استفاده از محبوبیت فراوان این بازی روزی به استودیویی نظیر رایِت گیمز تبدیل شود.

توسعه‌دهنده‌ی بازی Splitgate یعنی استودیوی 1047 گیمز، اخیراً طی مصاحبه‌ی خود با وبسایت TechCrunch فاش کرد که آرزو دارد تا این بازی روزی به عنوان League of Legends این استودیو شناخته شود. در واقع، این استودیو امیدوار است که بازی Splitgate در آینده به میزان محبوبیت بازی League of Legends و استودیوی رایِت گیمز (Riot Games) دست پیدا کند لازم به ذکر است که این توسعه‌دهنده اخیراً 100 میلیون دلار بودجه را به توسعه‌ی بازی Splitgate در آینده اختصاص داده است. یکی از بنیانگذاران این استودیو می‌گوید:


چیزهای زیادی وجود دارند که ما نمی‌توانیم به آنها فکر کنیم، چرا که ما یک تیم کوچک با بودجه محدود هستیم. اما اکنون، تمامی گزینه‌های خود را روی میز چیده‌ایم و قصد داریم تا به صورت بلند مدت روی بازی خود تمرکز کنیم. به نظر من، 25 درصد مسیر توسعه‌ی بازی طی شده است. ما نیازی نداریم که جا پای Fortnite بگذاریم، اما اکنون تصمیم داریم تا رایِت گیمز بعدی باشیم.


بدون تردید، بازی Splitgate یک موفقیت بسیار عظیم برای استودیوی 1047 گیمز به شمار می‌رود که این موفقیت باعث شده است تا برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای آن درنظر گرفته شود. این استودیو قصد دارد تا علاوه بر پشتیبانی از پلتفرم‌های مختلف، حالت Forge و بخش کمپین تک نفره را نیز به این بازی اضافه کند.

بازی Splitgate در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.


منبع:گیم فا 

https://bazime.ir/