بازی مورد انتظار Kena: Bridge of Spirits، فردا، ۳۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ (۲۱ سپتامبر ۲۰۲۱) به صورت دیجیتالی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی (در بستر فروشگاه اپیک گیمز) عرضه خواهد شد. با این حال، اگر ترجیح می‌دهید که دیسک این بازی را تهیه کنید و یا مشتاق قرار دادن پک‌های پلاستیکی روی طاقچه‌ی اتاقتان هستید، باید تا ماه نوامبر (دو ماه بعد) منتظر انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Kena: Bridge of Spirits بمانید.

بسته‌بندی فیزیکی Kena: Bridge of Spirits که با همکاری فروشگاه ماکزیمم گیمز (Maximum Games) در قالب نسخه‌ی لوکس (Deluxe Edition) ارائه می‌شود و قیمت آن ۴۹.۹۹ دلار اعلام شده است، علاوه بر خود بازی، موسیقی‌های متن آن و تعدادی اقلام انحصاری فیزیکی و دیجیتالی را در بر خواهد داشت.‌ علاقه‌مندان می‌توانند این نسخه را هم‌اکنون از طریق فروشگاه آنلاین ماکزیمم گیمز پیش خرید نموده و یا پس انتشار آن از سایر خرده فروشی‌ها تهیه نمایند.

استودیوی امبر لب (Ember Lab) که در کالیفورنیای ایالات متحده واقع شده است، پیش‌تر اعلام کرده بود که پس از عرضه‌ی دیجیتالی بازی Kena: Bridge of Spirits، نسبت به انتشار نسخه‌ی فیزیکی آن اقدام خواهد کرد. حال می‌دانیم این اتفاق به فاصله‌ی دو ماه رخ خواهد داد. جاش گریر (Josh Grier)، مدیر ارشد عملیات در استودیوی امبر لب، در یک بیانیه‌ی خبری گفت:


جامعه‌ی ما از لحظه‌ای که برای اولین بار بازی را معرفی کردیم، شدیدا علاقه‌ی خود به (داشتن) یک نسخه فیزیکی از بازی را اعلام کردند. ساخت بازی‌ای که مردم بخواهند به کالکشن خود اضافه کنند افتخاری است و برای شراکت با ماکزیمم گیمز در راستای سریعا عملی کردن این اتفاق پس از انتشار اولیه، هیجان‌زده‌ایم.


برای افرادی که بازی Kena: Bridge of Spirits را -چه از فردا به صورت دیجیتالی و چه در قالب دیسک از ماه نوامبر- در کنسول پلی‌استیشن ۵ تجربه خواهند کرد، قابلیت‌های مختلفی از جمله ۲۰۰ ویدئوی راهنمای بازی و دو حالت گرافیکی مختلف در نظر گرفته شده است. جزئیات این ویژگی‌های نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ را می‌توانید با مراجعه به این نشانی مطالعه و بررسی نمایید.


منبع:گیم فا 

https://bazime.ir/